porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Agnieszka Roszkowska

Algi morskie - czy są dobrym źródłem kwasu DHA?

Długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy DHA jest bardzo ważny dla naszego zdrowia. Suplementy kwasu DHA produkuje się z oleju rybiego albo alg. Okazuje się jednak, że same algi nie są dobrym źródłem DHA. Sprawdź, dlaczego.

algi morskie, kwas DHA dodano: 19.07.2016 16:58 (1)

Cukier żelujący - skład. Czy jest szkodliwy?

Przeciwnicy cukru żelującego powiedzą: oczywiście, bo jego głównym składnikiem jest cukier, a każdy cukier jest szkodliwy. Jednak cukier żelujący zawiera też inne mniej lub bardziej kontrowersyjne składniki. Zobacz jakie!

Tasiemiec: jakie są objawy zakażenia tasiemcem?

Tasiemce to pasożyty, które wywołują w organizmie człowieka duże spustoszenie. Jak poznać, że jesteśmy żywicielami tasiemca?

tasiemiec, tasiemiec karłowaty dodano: 20.08.2015 15:28

Czy można karmić piersią dłużej niż rok?

Specjaliści zalecają, aby przez pierwsze 6 miesięcy życia karmić dziecko wyłącznie piersią. Potem sama pierś nie wystarczy i trzeba wprowadzać inne posiłki. Ale niektóre matki karmią piersią jeszcze do roku, a czasem dłużej. Czy to ...

karmienie dziecka, karmienie piersią dodano: 27.07.2015 15:52

Jak nauczyć dziecko porządku? Pomysły na odpowiednie zabawy

Twoje dziecko robi mnóstwo bałaganu? Nigdy nie odkłada nic na swoje miejsce i nieustannie potykasz się o porozrzucane zabawki? Porządku trzeba uczyć już dwulatka, bo im później, tym trudniej.

nauka porządku, sprzątanie zabawek dodano: 27.07.2015 15:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Agnieszka Kotlarska. Kim była?

Agnieszka Kotlarska to polska aktorka, znana przede wszystkim z filmu ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.