porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Andrzej Kostyra

Jak uchronić się od "gazów"? Mówimy, co i jak jeść ...

Każdemu zdarzy się je wypuścić w bardzo nieodpowiedniej chwili. Robi się wtedy naprawde przykro. Jak uchronić się od niekontrolowanych "gazów", "wiatrów", czyli od wzdęć? Mówimy co i jak jeść, by nie cierpieć na wzdęcia.

dodano: 23.02.2012 17:59

Czy Kamil Stoch może zdobyć Puchar Świata 2011/12 w ...

Trochę trudno dziś w to uwierzyć, ale jest to możliwe. Niespełna 25-letni Kamil Stoch zajmuje po konkursach w Sapporo (28 i 29.01) 5. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, z dorobkiem 740 pkt. Od ...

Adam Małysz, Andreas Kofler dodano: 30.01.2012 13:35

Co będzie superhitem sezonu 2011/2012 w Teatrze Wielkim w ...

Teatr Wielki Opera Narodowa przygotował w tym sezonie kilka ciekawych premier. Będą to występy najwyższej klasy, łącznie z pojawieniem się Aleksandry Kurzak w dwóch przedstawieniach. Ale najwiekszy hit przyjedzie z Rosji. Zobacz, co zapowiada się ...

opera, Petersburg dodano: 30.01.2012 10:13 (1)

Kiedy będzie można usłyszeć w Polsce Aleksandrę Kurzak?

Aleksandra Kurzak jest już śpiewaczką operową światowej klasy. Niezbyt czesto mozna ją słyszeć w kraju. Do czerwca nadarzą się dwie takie okazje. Dowiedz się, gdzie i kiedy będzie można usłyszeć niezwykły śpiew Aleksandry Kurzak.

dodano: 30.01.2012 09:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.