porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Anna Guttman

Szałwia – jak wykorzystać ją dla zdrowia?

Szałwia w pełni zasługuje na swoją łacińską nazwę – salvere (leczyć, ratować). Dzięki specyficznemu zestawowi zawartych w niej substancji, szałwia znalazła szerokie zastosowanie w lecznictwie. Sprawdź, jak wykorzystać ją dla zdrowia.

bakterie, domowa apteczka dodano: 19.07.2016 23:33

Róża – jak wykorzystać ją dla zdrowia?

Królowa kwiatów – róża, jest nie tylko składnikiem kosmetyków, ale i licznych preparatów leczniczych. Spośród jej kilkuset odmian najbardziej wszechstronne zastosowanie ma róża dzika. Sprawdź, jak wykorzystać ją dla zdrowia.

dzika róża, grypa dodano: 19.07.2016 14:36

Owies – jak wykorzystać go dla zdrowia?

Ziarno owsa, a także inne części tej rośliny – ziele, słoma i otręby - mają wiele walorów leczniczych. Zobacz, jakie działanie prozdrowotne ma owies i jego przetwory.

miażdżyca, nalewka z owsa dodano: 19.07.2016 14:30

Nagietek – jak wykorzystać go dla zdrowia?

Nagietek upiększa ogrody, można go dodawać do warzywnych i owocowych sałatek oraz jest stosowany jako żółty barwnik. Przede wszystkim jest jednak jedną z najbardziej uniwersalnych roślin leczniczych. Sprawdź, jakie prozdrowotne właściwości ma nagietek.

choroba wrzodowa, lek na trądzik dodano: 19.07.2016 14:28

Miłorząb – jak wykorzystać go dla zdrowia?

Miłorząb to potężne drzewo, które dobrze znosi promieniowanie, radzi sobie z wieloma drobnoustrojami i jest odporne na skażenia przemysłowe. Dzięki tym właściwościom miłorząb jest cenionym surowcem w farmacji. Zobacz, na co pomaga ginkgo biloba.

ginkgo biloba, koncentracja dodano: 19.07.2016 14:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.