porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Dagmara Kijanowska

Jak ograniczyć cukier w codziennej diecie - 8 sposobów

Cukier, którego używamy w kuchni, to sacharoza. W jej skład wchodzą glukoza i fruktoza. Nie posiada żadnych składników odżywczych jak witaminy czy minerały. To tylko puste kalorie, które w dodatku lubią się zamieniać w pełne ...

cukier, dieta dodano: 22.07.2016 12:37

Dieta wegetariańska - jak uniknąć anemii?

Prostej prawdy nie da się ukryć – żelazo z produktów roślinnych jest o wiele gorzej przyswajalne niż to, pochodzące z czerwonego mięsa. Wyniki badań wskazują, że żelazo z mięsa wchłania się w 20-50 proc., natomiast to ...

anemia, czerwone mięso dodano: 18.07.2016 17:56

Jakich witamin brakuje nam na wiosnę? Jak uzupełnić niedobory?

Wiosna to trudny moment dla naszego organizmu. Brakuje nam witamin, bo kończą się warzywa i owoce z poprzedniego sezonu, a nowyc wciąż się jeszcze nie rozpoczął. Jakie witaminy powinniśmy suplementować wiosną?

kwas, kwas foliowy dodano: 15.07.2016 16:12

Miód Manuka - wpływ na układ pokarmowy.

Miody Manuka, zwane lekiem Maorysów, pochodzące z Nowej Zeladii są przedmiotem wielu badań naukowych. Już dziś wiadomo, że mogą wspomagać szwankujący układ pokarmowy. Sprawdź, dlaczego warto jeść miody Manuka.

jelita, kuracja miodem dodano: 15.07.2016 14:26

Miód Manuka - jak wspiera odporność organizmu?

Miody, także Manuka, są powszechnie cenionymi środkami spożywczymi. Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje ich stosowanie w okresie zwiększonej zachorowalności na przeziębienia w celu utrzymania prawidłowego stanu zdrowia górnych dróg oddechowych, a szczególnie gardła.

miód, miód manuka dodano: 15.07.2016 14:22
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.