porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • emema

Międzynarodowy Dzień Pizzy 9 lutego - Jaką ma historię?

Międzynarodowy Dzień Pizzy obchodzimy 9 lutego. I choć wszystkim potrawa ta kojarzy się przede wszystkim z kuchnią włoską, to nie w tej kulturze ma ona swoje korzenie. Sprawdź, jaka jest historia pizzy.

DZIEŃ PIZZY, międzynarodowy dzień pizzy dodano: 04.07.2016 15:24

Jak oszczędzać na zakupach spożywczych?

Oszczędzanie na zakupach spożywczych nie oznacza oszczędzania na jedzeniu. To po porstu kupowanie z głową - i nie jest to bardzo trudne. Oto kilka prostych rad, które naprawdę działają!

Czym myć kuchenkę ceramiczną?

W nowoczesnych kuchniach coraz częściej pojawiają się ceramiczne płyty grzejne. Choć wiele osób chwali sobie tego rodzaju kuchenki, należy poddawać je odpowiedniej pielęgnacji, by zachować atrakcyjny design. Podpowiadamy, jak czyścić kuchenki ceramiczne na błysk!

czyszczenie płyty ceramicznej, kuchenka ceramiczna dodano: 10.06.2016 10:06 (1)

Jak kulturalnie odmawiać jedzenia i kolejnej dokładki?

Podczas spotkań z rodziną i biesiadowania za stołem jesteśmy szczególnie podatni na obżarstwo. Nie lubisz galarety babci, ale nie wiesz jak odmówić, by nie sprawić jej przykrości? Mówimy, jak kulturalne odmówić kolejnej dokładki jedzenia.

Napiwek dla kelnera – dawać czy nie dawać?

Dać kelnerowi napiwek czy nie? Dlaczego kelnerom za dobrą i miłą obsługę należy się napiwek, a dobrą pracę i miłe zachowanie inni mają wliczone w pensję? Czy napiwek dla kelnera to obowiązek?

czy dawać napiwek, czy zostawiać napiwek dodano: 06.05.2016 15:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.