porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Ewa Kamińska

Rak trzustki - dieta pomocna w profilaktyce antynowotworowej.

Osoby chorujące na raka trzustki mają zazwyczaj bardzo złe rokowania. Szanse na wyleczenie daje jedynie poddanie się zabiegowi chirurgicznemu we wczesnym stadium choroby. Są jednak sposoby, które mogą uchronić nas przed tym rodzajem nowotworu. Sprawdź ...

Aspiryna, chińskie zioła dodano: 19.07.2016 11:07

Jak udekorować stół na komunię?

Po mszy, w dniu pierwszej komunii świętej dziecka, warto zaprosić rodzinę na przyjęcie w domu. Jak na tę okazję udekorować stół? O co zadbać, aby w domu zapanowała szczególna atmosfera?

dekoracja stołu, dekoracje na stół dodano: 04.04.2016 16:20

Koniec świata wg przepowiedni Nostradamusa i św. Malachiasza. Kiedy?

Czy świat stoi u progu III wojny światowej? Czy muzułmanie pokonają chrześcijan w globalnej wojnie religijnej? Słynni prorocy zgodnie wskazują XXI wiek jako czas końca świata.

Armageddon, koniec świata dodano: 29.09.2015 11:40

Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył najwięcej głosów w I turze wyborów prezydenckich, wygral też w II turze, zdobywając 53 prc. głosów. Kim jest Andrzej Duda, nowy prezydent RP?

Andrzej Duda, Andrzej Duda osiągnięcia dodano: 06.08.2015 09:23

Uber, alternatywa dla taksówek? [5 SŁABYCH PUNKTÓW]

Na polski rynek wchodzi aplikacja Uber, która umożliwia zamawianie usługi przejazdu. Wbrew pozorom, nie jest wcale pewne, czy Uber zagrozi tradycyjnym taksówkom. Mówimy, dlaczego Uber wcale nie musi okazać się spektakularnym sukcesem.

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.