porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Grazyna Korzeniowska

Gdzie i czego nie jeść na mieście: mały przewodnik

Nie jest to przewodnik po miejscach zbiorowego żywienia, w kórych – dla dobra swojego zdrowia – lepiej się nie stołować. To zbiór rad pomagajacych w wyborze jedzenia, które mamy zamiar skonsumować na ulicy. Street food też wymaga ...

food truck, jedzenie na ulicy dodano: 06.05.2016 13:50

Co z tymi sztućcami, czyli jaka jest kolejność ich używania

Na eleganckich imprezach zaskoczyć nas może liczba sztućców leżących po obu stronach talerzy. Mogą sprawić, że nie będziemy wiedzieć, po które nakrycie sięgnąć - to bliżej talerza, czy to najbardziej od niego oddalone.  Kiedy i po ...

dobre wychowanie, jak używać sztućców dodano: 28.04.2016 10:59

Jaka potęga objawi się w sobotę, 10 października?

Czytanie jest potęgą, tak twierdzą ci, którzy czytają książki i ci, którzy je wydają. Dlatego najbliższa sobota – 10 października br. - będzie świętem książki!

książka dodano: 07.10.2015 14:45

Jaki nowy serial szykuje telewizyjna Dwójka?

Moda na opowieści ze zbrodnią w roli głównej w rozkwicie. Mamy oto na polskim rynku księgarskim wysyp powieści kryminalnych rodzimych i zagranicznych. Mamy w stacjach telewizyjnych bogatą ofertę seriali kryminalnych.

serial dodano: 06.10.2015 12:56

Co Atomówki robią w modzie?

Atomówki kochają dzieciaki, a i dorośli na całym świecie. Kolorowy świat Atomówek (The Powerpuff Girls) stworzony ręką Craiga McCrackena, pobudził wyobraźnię projektantów mody.

moda, serial dodano: 30.09.2015 14:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oriana Fallaci. Kim była? Jakie miała poglądy?

Oriana Fallaci znana była nie tylko z ostrej krytyki islamu ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.