porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Halina Zielińska

Rabarbar - jak wykorzystać go dla zdrowia?

Antyrakowe właściwości rabarbaru od kilku lat badane są przez naukowców i lekarzy. Czy rabarbar stanie się pierwszym naturalnym lekiem na raka? Dowiedz się, jakie działanie przeciwnowotworowe ma rabarbar i dlaczego warto go jeść.

Ile kosztują pączki w hipermarketach?

Niskie ceny pączków z hipermarketu kuszą najbardziej w Tłusty Czwartek. Jakie są ceny pączków w dużych sklepach? Czy wiesz, ile w Tłusty Czwartek zapłacisz za pączki z Biedronki lub Lidla? Sprawdź, ile kosztują pączki w ...

donuty, ostatki dodano: 04.07.2016 15:52 (1)

Gdzie szukać grzybów? Prawdziwki, podgrzybki, kurki, koźlaki, maślaki, rydze

Grzybów jadalnych powinniśmy szukać w konkretnych miejscach i o konkretnej porze. Gdzie indziej rosną rydze, podgrzybki, maślaki czy prawdziwki, a gdzie indziej kurki, gąski czy koźlaki. Na grzybobranie najlepiej wybrać się o świcie lub rano ...

gdzie na grzyby, Gdzie szukać grzybów dodano: 22.06.2016 17:33 (1)

Domowe wino: jak klarować? Co zrobić, żeby wino nie było ...

Owocowe wino domowe powinno sklarować się najpóźniej po roku. Czasem jednak po rozlaniu płynu do butelek czeka nas niemiła niespodzianka - wino zmętnieje. Sprawdź, jak temu zaradzić i przyspieszyć klarowanie wina domowego.

domowe wino, filtrowanie wina dodano: 21.06.2016 12:26

Kumin, kmin rzymski - co to za przyprawa? Do czego się ...

Kumin, inaczej kmin rzymski, to aromatyczny, słodko-ostry dodatek do potraw znany już od 5000 lat. Czy wiesz, jak używać tej przyprawy? Sprawdź, do czego pasuje kumin i gdzie się go stosuje.

jak stosować kumin, kminek dodano: 15.06.2016 16:08
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.