porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Izabela Kraj

Szczaw: czy jest zdrowy?

Szczaw pojawiający się wczesną wiosną cieszy wielu miłośników zupy szczawiowej. i choć zupa szczawiowa jest zdrową i pyszną bombą witaminową - nie powinniśmy jej jeść codziennie. Dlaczego? Nadmiar szczawiu może powodować kamicę nerkową – ogłosili ostatnio naukowcy ...

kamienie nerkowe, szawiany dodano: 06.04.2016 12:06

Coke Live Festival 2015: po ile bilety?

Bilety na sierpniowy Live Music Festival 2015, czyli dawniejszy Coke Live Festival już w sprzedaży! W internecie możecie je kupić w cenie 220 zł za zkarnet i 145 zł za jeden przepełniony muzyką dzień.

Wakeboard w Polsce. Gdzie można uprawiać ten sport?

Wakeboarding to jeden z najpopularniejszych sportów wodnych ostatnich lat. Dwa lata temu na wodnej mapie Polski pojawił się warszawski wakepark Bezpieczna Przystań. Miejsc, gdzie można na desce mknąć po fali, jest jednak w Polsce więcej.

sporty wodne, wakeboard dodano: 08.05.2015 17:03

Jak uratować kolano używając nosa? Medyczne odkrycie amerykańskich naukowców.

Uszkodzenia chrząstek stawowych w kolanie można będzie leczyć z wykorzystaniem komórek z przegrody nosowej – zapowiadają Ivan Martin i Marcel Jakob, naukowcy z Bazylei.

kolano, medycyna dodano: 07.05.2015 12:26

Ciasteczka ANZAC - jaka historia? PRZEPIS

Anzac, ciasteczka pochodzące z Australii i Nowej Zelandii, w całej Europie uwielbiane są przez tysiące łasuchów. Ich przepis wymyślono podczas II Wojny Światowej. Są pyszne, proste w przygotowaniu i bardzo trwałe.

Anzac, Anzac day dodano: 03.05.2015 22:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA

Jeremy Clarkson, którego zobaczyć można w Top Gear, to angielski ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.