porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Joanna_Trybowska

KARNAWAŁ NA ŚWIECIE – FRANCJA. Gdzie karnawałowe szaleństwo łączy się z ...

Pod koniec lutego w Nicei zaczyna się wiosna. Kwitną mimozy. Właśnie w tym okresie na dwa tygodnie miasto staje się stolicą karnawału. Zapraszamy do wspólnej podróży! Zobacz, jak obchodzony jest karnawał na południu Francji.

bal karnawałowy, fajerwerki dodano: 14.01.2012 22:29

KARNAWAŁ NA ŚWIECIE – WŁOCHY. Gdzie karnawał to bitwa na pomarańcze?

W niewielkim piemonckim miasteczku Irvea tysiące ludzi w czasie karnawału obrzucają się pomarańczami. Jak narodził się ten nietypowy zwyczaj?

Irvea, karnawał dodano: 14.01.2012 22:03

Jak wyglądały ostatnie wybory z punktu widzenia statystyki?

Wybieramy, a czasem jesteśmy wybierani, ale większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wyglądają wyborcze statystyki. Ilu było kandydatów na posłów? Kto zdobył najwięcej głosów? Ile było komisji wyborczych?

Bartosz Arłukowicz, Bogdan Zdrojewski dodano: 18.10.2011 15:39

OBURZENI POSTULATY. Ruch "oburzonych": kim są demonstrujący i dlaczego protestują?

Ruch "oburzonych" przybiera na sile - już w 82 krajach ludzie wychodzą na ulicę i protestują żądając zmian warunków zatrudniania młodych ludzi i walki z bezrobociem. Jakich jeszcze zmian żądają? Dlaczego nazwali siebie "ruchem oburzonych"? OBURZENI ...

bezrobocie, demonstracje oburzonych dodano: 17.10.2011 07:51 (1)

Jak zostać przewodnikiem turystycznym?

Nie każdy z nas lubi spokojną pracę w biurze. Wielu z nas szuka zawodów nietypowych i pozostawiających sporo swobody w organizowaniu własnego czasu. Jednym z takich zawodów jest przewodnik turystyczny. Jak zdobyć takie uprawnienia?

górski, kursy na przewodnika dodano: 03.10.2011 23:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Agnieszka Kotlarska. Kim była?

Agnieszka Kotlarska to polska aktorka, znana przede wszystkim z filmu ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.