porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Judyta Wanicka

Jaki prezent dla nauczyciela? Skromnie, ale z klasą!

Prezent dla nauczyciela na koniec roku powinien być skromy i w miarę niedrogi. Co wybrać, by z klasą podziękować wychowawcy za jego pracę? Oto kilka niezawodnych pomysłów na prezent dla nauczyciela.

co dać nauczycielowi, koniec roku dodano: 11.06.2015 12:05

Kim jest partnerka Krystiana Wieczorka?

Krystian Wieczorek ma nową dziewczynę! To dziennikarka TVN, którą aktor poznał podczas wywiadu na planie serialu "Julia". Kim jest ukochana Krystiana Wieczorka i co wiadomo o nowym związku aktora "M jak Miłość"?

Maria Putin – kim jest Masza, córka prezydenta Rosji?

Maria Putin, córka Władimira Putina, stała się bohaterką skandalu po katastrofie malezyjskiego samolotu na Ukrainie. Media zaczęły dopytywać, kim jest Masza Putin ze zdjęcia opublikowanego przez holenderskich internautów. Co robi, ile ma lat i gdzie ...

córka putina, maria putin dodano: 22.12.2014 17:05

Jak zrobić latawiec ze słomek?

Latawiec ze słomek do napojów będzie świetną zabawką, może mało praktyczną, ale jakże miłą dla oka! Poniżej przedstawiamy instrukcję, jak zrobić latawiec ze słomek i kolorowej krepiny.

Kim jest Maffashion?

Blog Maffashion należy do najpopularniejszych blogów modowych w Polsce, a jego autorka - Julia Kuczyńska - stałą się modowym guru młodych polskich fashionistek. Kim jest Maffashion, czym się zajmuje i co o niej wiadomo?

blog maffashion, blogerki modowe dodano: 17.09.2014 14:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Terry Pratchett. Kim był twórca Świata Dysku?

Terry Pratchett był jednym z najbardziej popularnych na świecie pisarzy ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.