porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Justyna Smolińska

ZATRUCIA POKARMOWE. Czego unikać, by zapobiec zatruciu?

Choć objawy rozmaitych zatruć pokarmowych mogą być podobne, ich przyczyny są zróżnicowane. Zdecydowana większość spowodowana jest działaniem drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów. Zobacz najpopularniejsze zatrucia – jakie są ich objawy i jak im zapobiegać.

biegunka, bóle brzucha dodano: 12.07.2016 13:19 (2)

Koktajle oczyszczające - jak zrobić je w domu?

Na zewnątrz coraz cieplej, zmieniamy swoją garderobę na lżejszą. Dlaczego więc nie odświeżyć także swojego organizmu? Jak to zrobić skutecznie? Za pomocą koktajli oczyszczających. Prezentujemy ich niezwykłe własciwości!

koktajle oczyszczające, koktajle owocowe dodano: 23.06.2016 17:27

W czym pić alkohol: jakie kieliszki, szklanki, kufle wybrać do ...

To, w jakim kieliszku podajemy alkohol nie jest bez znaczenia. Jest to istotne nie tylko ze względu na savoir-vivre, ale także na smak trunku i jego prezencję. Wino czerwone np. musi mieć odpowiednią przestrzeń, by ...

kieliszki do alkoholi, Kieliszki do szampana dodano: 16.06.2016 10:50

Rabarbar - na jakie schorzenia pomaga? Na co może szkodzić?

Rabarbar to coraz mniej popularne warzywo, choć nadal w wielu domach obowiązkowo pojawia się w sezonie - jako dodatek do ciast, kompotów czy kisieli. Ta niepozorna łodyga ma wiele właściwości odżywczych, choć jedzona w nadmiarze może ...

dieta antyrakowa, kwas szczawiowy dodano: 01.06.2016 13:28

Menu na komunię - Co podać na Pierwszą Komunię Świętą?

Menu komunijne jest ważnym elementem całej uroczystości. Na to, jakie potrawy się zdecydujemy, na pewno ma wpływ budżet, liczba gości oraz to, czy sami przygotujemy poczęstunek, czy będziemy go zamawiać. Sprawdź przykładowe menu komunijne!

komunia, komunia catering dodano: 05.04.2016 15:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?

Przemysław Kossakowski to przede wszystkim jeden z największych znawców jasnowidzów ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.