porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Karolina Wrona

Jakie zmiany wprowadza dyrektywa ErP w sprawie ekoprojektu?

Już 26 września 2015 roku wejdą w życie nowe przepisy dotyczące wymagań technicznych oraz oznakowania urządzeń grzewczych i pojemnościowych podgrzewaczy ciepłej wody. Co dokładnie zmienia dyrektywa i które urządzenia grzewcze będą podlegać nowym wymogom?

dyrektywa, dyrektywa ErP dodano: 30.03.2015 14:02

Ekologiczna armatura prysznicowa oszczędzająca wodę: jak wybrać?

Prysznic zamiast kąpieli w wannie – tę zasadę oszczędzania wody znają wszyscy. Jednak natrysk może być jeszcze bardziej ekologiczny, i to bez obniżenia komfortu codziennych kąpieli. Dowiedz się, jak wybrać armaturę prysznicową, by pomogła oszczędzać wodę ...

armatura eko, armatura prysznicowa dodano: 25.02.2015 08:16

Spalanie odpadów: czy jest przyjazne dla środowiska?

Niezwykle ważnym, jeśli nie najważniejszym, aspektem w racjonalnej utylizacji odpadów komunalnych jest dbałość o środowisko naturalne. Podejmowane działania powinny przede wszystkim uwzględniać troskę o zapobieganie skażeniu powietrza, wody i gleby.

gospodarka odpadami, spalarnia śmieci dodano: 12.02.2015 11:56

Zagrzybione ściany – jak je oczyścić? [SPRAWDZONE RADY]

Grzyb w mieszkaniu może mieć zgubne skutki i dla zdrowia, i dla konstrukcji budynku. Usuwanie grzyba ze ściany nie sprowadza się wyłącznie do wyeliminowania szpecących wykwitów. Kluczem do skutecznego usunięcia zagrzybienia jest usunięcie przyczyny zawilgoceń.

grzyb na ścianie, grzyb w domu dodano: 31.10.2014 15:14

Dracena – jak pielęgnować, podlewać, przesadzać, rozmnażać

Dracena to tropikalna roślina o ładnym pokroju i smukłych ozdobnych liściach. Dowiedz się jakie wymagania ma ta roślina i jak pielęgnować ją w warunkach domowych.

dracena, dracena uprawa dodano: 14.10.2014 10:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?

Andrzeja Hadacza, pogardliwie nazywanego "Andrzejkiem" poznaliśmy, gdy bronił krzyża przed ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.