porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • layla

ŻYCZENIA I WIERSZYKI na Dzień Kobiet. Czego życzyć paniom?

Czego życzyć na Dzień Kobiet? Jakie życzenia wybrać, aby były zabawne, intrygujące lub niebanalne? Przeczytaj nasze propozycje życzeń na Dzień Kobiet!

dzień kobiet, życzenia na dzień kobiet dodano: 01.03.2015 15:02

Studniówka. Jakie rajstopy na studniówkę wybrać?

Sukienki, buty, fryzury i makijaż na studniówkę od miesięcy zajmują myśli tegorocznych maturzystek. W kolekcji Marilyn znajdziesz modne rajstopy i pończochy, dzięki którym na balu maturalnym będziesz czuła się komfortowo i jednocześnie bardzo kobieco.

bal maturalny, gatta dodano: 03.01.2015 18:05 (1)

Jak spędzić SYLWESTRA ZA DARMO? Jakie pomysły na udaną zabawę?

Podobno nastrój, w jakim zaczniemy nowy rok, będzie nam towarzyszył przez dwanaście kolejnych miesięcy. Co jednak począć, jeśli wydatki świąteczne nie pozwoliły nam na udział w płatnej imprezie sylwestrowej? Oto nasze pomysły na udanego sylwestra ...

pomysł na sylwestra, Sylwester dodano: 12.12.2014 13:21

Kilka najważniejszych powodów, dla których warto rzucić palenie - jakie są?

Palenie papierosów jest już nie tylko niezdrowe, ale i niemodne i nieopłacalne. Dlaczego warto rzucić palenie? Jaki jest wpływ palenia tytoniu na twoje życie?

jak rzucić palenie, nikotynizm dodano: 20.11.2014 08:54 (1)

Jak odchudzić grube łydki?

Grube łydki to zmora wielu kobiet, ponieważ ta partia ciała należy do najtrudniejszych do wymodelowania, a ewentualne efekty ćwiczeń można zauważyć dopiero po kilku tygodniach. Sprawdź, jak odchudzić i zamaskować grube łydki!

ćwiczenia na łydki, grube kostki dodano: 25.10.2014 00:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?

Polski projektant Janusz Kaniewski zmarł 9 maja 2015 roku. Miał ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.