porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • LES

Jak zrobić KLOPSY W SOSIE KOPERKOWYM? Podajemy smaczny przepis

Z klopsami mamy trochę więcej pracy niż z tradycyjnym schabowym, ale smakują wyśmienicie. Poza tym można zrobić ich więcej i zamrozić.

klopsiki, klopsy dodano: 05.06.2017 18:47

Czego nie trzymać w lodówce? Prawdy i mity

Nie zawsze przechowywanie rzeczy w lodówce wpływa dobrze na ich jakość. Ziemniaki tracą smak, pomidory stają się ziarniste, a... lakier do paznokci gęstnieje. Zobacz, czego nie należy trzymać w lodówce.

Zupa z dyni: przepis Anny Starmach

Jesienią grzechem byłoby nie ugotować na obiad zupy z dyni. Jej kolor zachwyca oczy, a smak pieści podniebienie. Polecamy przepis skomponowany przez Annę Starmach, jurorkę Masterchefa. Jest prosty, a daje znakomity efekt!

Anna Starmach, anna starmach przepisy dodano: 16.05.2016 10:35

Jak zrobić syrop z mniszka lekarskiego, specyfik na przeziębienia?

Już wiosną i latem należy przygotować się do jesieni i zimy, kiedy to najczęściej dopadają nas przeziębienie. Wtedy zamiast po leki z apteki najlepiej sięgnąć po specyfik, którym leczyli się nasi dzaidkowie. Na przeziębienia stosowano ...

ból gardła, kwiaty jadalne dodano: 29.04.2016 09:38

Byłam służącą w arabskich pałacach - o czym jest książka Laili ...

Kraje Zatoki Perskiej to świat wciąż nam obcy. Z jednej strony fascynuje bogactwem szejków, z drugiej budzi nieufność. Bo tak naprawdę jest nam mentalnie i obyczajowo zupełnie obcy. „Byłam służącą w arabskich pałacach” to wstrząsająca ...

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Jan Król, prawa ręka ojca Rydzyka. Kim jest? Co robi?

Kim jest ojciec Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i Telewizji ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.