porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Marcin Kusy

Dlaczego można dawać napiwek, a łapówki nie? Jaka jest różnica?

Dlaczego napiwek dla kelnerów to oczywistość, a dowód wdzięczności dla lekarza lub urzędnika to łapówka? Napiwek dla kelnera, czyli drobna kwota, którą zostawiamy czasem w dowód wdzięczności, może nam sprawić trochę problemów. Czy powinniśmy go ...

czym jest napiwek, jaki napiwek dawać dodano: 09.05.2016 11:01

Kiedy powstało Biuro Ochrony Rządu i jaka jest jego historia?

Biuro Ochrony Rządu to jedna z najważniejszych organizacji dbających o bezpieczeństwo kluczowych osób i obiektów państwowych. Kiedy powstało Biuro Ochrony Rządu? Jaka jest jego historia?

Biuro Ochrony Rządu, BOR dodano: 01.10.2014 08:59

Wakacje z dziadkami? Jakie zalety i wady?

Przedszkole zamknięte, a do rodzinnego urlopu pozostał jeszcze miesiąc. Co zrobić z naszym dzieckiem. Może wakacje u dziadków? Czy to dobry pomysł?

dziecko na wakacjach, urlop z dziadkami dodano: 15.07.2014 08:19 (1)

Jak odpoczywać, żeby odpocząć? Jak planować odpoczynek, żeby wypocząć? Rady ...

Odpoczywać trzeba umieć. Odpoczynek od pracy i regeneracja naszych sił fizycznych oraz psychicznych jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania w świecie zawodowym i prywatnym. Pamiętajmy, że zmęczony, zniechęcony pracownik, to zły pracownik. Jak zatem odpoczywać, by ...

efektywny odpoczynek, jak ładować akumulatory dodano: 12.02.2014 12:36 (1)

OPONY ZIMOWE. Jakie zimówki kupić do auta?

Opony zimowe. Jak je właściwie dobrać? Jak dopasować zimówki do naszego samochodu, by właściwie spełniały swoją rolę? Czym się kierować przy zakupie opon zimowych?

dobór zimówek, jak wybrać opony zimowe dodano: 25.09.2013 15:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Sykut – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Paulina Sykut – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Paulina Sykut jest obecnie jedną z najwazniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.