porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Maria Olczak

Zioła na na bóle stawów i kręgosłupa - jakie pomogą?

Bolą cię stawy, kręgosłup i mięśnie - zafunduj sobie kąpiel z dodatkiem ziół. Jakie zioła zaparzyć na bóle kostno-stawowe? Co pomoże na ból kręgosłupa?

anyż, ból kręgosłupa dodano: 18.07.2016 15:55

Zemsta faraona - co jeść i pić by się jej ustrzec?

Zemsta faraona czyli dolegliwości żoładkowo-jelitowe to „specjalność” wakacji nie tylko w Egipcie. Może nas dopaść także na Bałkanach, w Turcji czy Hiszpanii. Powoduje ją inna niż u nas flora bakteryjna w pożywieniu, wodzie i powietrzu ...

Bałkany, choroba faraona dodano: 15.07.2016 17:58

Imbir - właściwości lecznicze. Poznaj zdrowotne walory imbiru.

Imbir od tysięcy lat jest znanym środkiem leczniczym na różne dolegliwości. W tradycyjnej medycynie wschodu, ta ostra przyprawa stosowana była przede wszystkim przy problemach układu pokarmowego. Sprawdź, jakie zdrowotne właściwości posiada imbir.

ból głowy, fenole dodano: 12.07.2016 15:08

Gęsi smalec. Jakie są właściwości gęsiny?

Gęsi smalec i jego właściwości lecznicze obrosły legendą. Od zawsze był wykorzystywany w medycynie ludowej, przede wszystkim na dolegliwości dróg oddechowych i przy bólach stawów. Sprawdź, jakie właściwości zdrowotne ma gesina.

gęsi smalec, gęsi smalec właściwości dodano: 11.07.2016 17:50

Kalendarz grzybiarza - Kiedy szukać grzybów?

Połowa lata i jesień to najlepszy okres, aby wyruszyć na grzybobranie. Sprawdź, kiedy szukać poszczególnych gatunków grzybów.

BOROWIKI, grzyby dodano: 04.07.2016 12:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.