porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • "Murator"

Z czego powstaje strop gęstożebrowy? Budowa stropu gęstożebrowego

Stropy gęstożebrowe są najpopularniejsze ze wszystkich. Projektanci polubili je za uniwersalność, wykonawcy – za łatwość układania, a inwestorzy – za stosunkowo niską cenę.

belki stropowe, budowa stropu dodano: 13.10.2014 14:54

Jak znaleźć dobrego ARCHITEKTA, który zaprojektuje dom twoich marzeń?

Dobry architekt to skarb – jeśli znajdziemy z nim wspólny język, na pewno zaprojektuje nam dom naszych marzeń. Jak jednak znaleźć dobrego architekta?

architekt, budowa domu dodano: 08.04.2014 06:53 (1)

Elewacja inna niż tynk. Jakie są możliwości?

W Polsce elewacje domów jednorodzinnych najczęściej pokrywa się tynkiem. Można jednak, szczególnie podczas docieplania domu, pokusić się o zmianę charakteru elewacji i wykończyć ją inaczej. Podpowiadamy, czym zastąpić banalny tynk na elewacji.

elewacja z cegły, elewacja z kamienia dodano: 16.12.2013 10:41

Co sprawdzić przed zakupem działki budowlanej?

Kupując działkę budowlaną należy dokładnie zbadać kwestie własnościowe - czy działka nie jest obciążona hipoteką, a także sprawdzić, jakie są możliwości jej zabudowy. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę przed zakupem działki?

dodano: 09.11.2013 15:14

Jak rozmieścić sprzęty w kuchni?

Od prawidłowego rozmieszczenia sprzętów w kuchni zależy wygoda i bezpieczeństwo naszej pracy. Jakie są zasady rozmieszczania sprzętów.

agd w kuchni, jak zaplanować kuchnię dodano: 31.07.2013 15:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Kidawa-Błońska, nowa marszałek Sejmu. Co o niej wiemy?
Małgorzata Kidawa-Błońska, nowa marszałek Sejmu. Co o niej wiemy?

Małgorzata Kidawa-Błońska, posłanka Sejmu V, VI i VII kadencji z ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.