porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Patrycja Kostrzewska

Szczawy – jakie są? Na co pomagają?

Szczawy – wody mineralne – pomagają w leczeniu niektórych schorzeń. Zalecane są przy chorobach górnych dróg oddechowych, układu trawiennego, moczowego, krążenia i przy kłopotach z przemianą materii. Sprawdź, jakie są rodzaje szczawów i kiedy należy je przyjmować.

Czerniawa Zdrój, Duszniki Zdrój dodano: 19.07.2016 11:46

Błonnik - dlaczego warto jeść produkty z błonnikiem?

Spośród wielu składników pokarmowych, błonnik dla naszego organizmu ma znaczenie szczególne. Tymczasem wielu z nas zapomina o nim w swojej codziennej diecie i nie zdaje sobie sprawy, jak jest on dla nas ważny. Sprawdź, co ...

błonnik, błonnik dieta dodano: 18.07.2016 17:20

Jak uczyć się efektywniej?

Rozpoczął się nowy rok szkolny, czas pracy i wielu wyzwań dla wszystkich uczniów. Podpowiadamy jak uczyć się efektywniej i zwiększyć swoje szanse na zdobycie dobrych stopni. Oto kilka porad i zaleceń.

nauka dodano: 07.09.2015 15:35

Od czego zacząć przygodę z siłownią?

Ten dzień w końcu nadszedł. Od dziś postanowiłeś wziąć się za siebie. Być może za namową partnera, kolegów czy dla własnej satysfakcji. Niezależnie od przyczyn początek zawsze wygląda podobnie. Oto kilka wskazówek dla osób rozpoczynających ...

ćwiczenia, siłownia dodano: 07.09.2015 15:34

Jak uczyć się języków obcych?

Na dzisiejszym rynku pracy znajomość języków obcych jest kluczem do sukcesu. Znajomość angielskiego nie jest już niczym szczególnym. Oto kilka porad, które pomogą w nauce nowego języka obcego.

kurs, nauka dodano: 07.09.2015 15:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Magda Prokopowicz: kim była?
Magda Prokopowicz: kim była?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.