porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • P.B.

Jaką wysokość powinien mieć komin w domu?

Komin powinien być projektowany zgodnie z normą PN-89/B-10425. Zawarte w niej wytyczne szczegółowo określają, jaka powinna być minimalna wysokość komina, jakie są minimalne średnice oraz długości przewodów kominowych oraz jak usytuować komin, gdy na ...

komin spalinowy, komin wentylacyjny dodano: 17.09.2012 16:14

Jak usytuować budynek na działce według przepisów?

Usytuowanie budynku na działce określa inwestor. Musi on pamiętać o tym, by lokalizacja była zgodna z przepisami Prawa budowlanego i warunkami zabudowy. Szczególnie ważne są przepisy dotyczące odległości od granic działki oraz dróg publicznych.

dodano: 11.10.2011 13:41

Jak usytuować dom na działce?

Wiele osób planujących budowę domu przywiązuje wagę do wyboru lokalizacji działki oraz projektu budynku, pomijając jego usytuowanie domu na działce. Optymalne rozplanowanie usytuowania domu może to mieć znaczny wpływ na koszty jego użytkowania.

budowa domu, budynek dodano: 05.10.2011 16:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan "Kyks" Skrzek - kim był? [KARIERA, RODZINA]
Jan "Kyks" Skrzek - kim był? [KARIERA, RODZINA]

Dzisiaj odbył się pogrzeb muzyka Jana "Kyksa" Skrzeka. Został on ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.