porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Sylwia Jakulewicz

Jak zachować się w restauracji czekając na gospodarza spotkania?

Zostałeś zaproszony na służbową kolację i przyszedłeś nieco przed czasem? Czy czekając na osobę zapraszającą możesz złożyć zamówienie? Na oficjalnych spotkania ze zdwojoną siłą należy przestrzegać etykiety.

dobre wychowanie, etykieta dodano: 09.06.2016 11:34

Kompot w restauracji: jak go elegancko wypić/zjeść?

Będąc w zagranicznej restauracji możesz spotkać się z „zimową herbatą", która konsystencją przypomina polski kompot. Wielu gości nie wie jak należy go kosztować, by nie popełnić gafy. Mówimy, jak pić kompot w restauracji.

jak wypić kompot, kelner dodano: 09.05.2016 14:16

Spóźnienie na przyjęcie - wypada czy nie wypada?

Wiele osób ma problem z punktualnością. Jedni przychodząc na spotkania towarzyskie są punktualni co do minuty, inni docierają do gospodarzy po tzw. kwadransie akademickim. Czy na przyjęcie, szczególnie uroczyste, wypada się spóźnić?

przyjęcie, punktualność dodano: 28.04.2016 11:13

Jak zachowywać się w restauracji zgodnie z zasadami dobrego wychowania?

Okazji do spotkań w restauracji nie brakuje. Nie każdy jednak wie, jak jeść i zachowywać się w eleganckim lokalu. Jak uniknąć faux-pas w towarzystwie?

dobre maniery, faux-pas dodano: 28.04.2016 10:06

Obowiązki pana domu podczas oficjalnych uroczystości

Podczas wszelkich uroczystości wiele obowiązków spoczywa na panu domu. Musi zadbać nie tylko o dobre menu, ale również samopoczucie gości. Co gosspodarz powinien robić, by nie zawieść zaproszonych gości?

aperitif, obowiązki pana domu dodano: 27.04.2016 16:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?

Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, pojawiła się na meczu Hiszpanii ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.