porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT
  • Wero

Wiosenna dieta z nowalijkami w roli głównej

Wiosenna dieta powinna być lekka i świeża, bo ma oczyszczać nasz organizm po zimowej, ciężkiej diecie. Poza odpowiednim menu nie można zapominać o stałej dawce ruchu. Dlaczego wiosenna dieta jest najbardziej kojarzona z nowalijkami?

koperek, nowalijki dodano: 22.07.2016 12:29

Witaminy w tabletkach czy w jedzeniu? Które lepiej się przyswajają?

Wiosną organizm budzi się do życia po zimowej stagnacji, dlatego warto wspomagać go odpowiednimi dawkami witamin. Czy wystarczy odpowiednia wiosenna dieta? Czy trzeba uzupełnić dietę o tabletki z witaminami?

naturalne źródła witamin, wiosenna dieta dodano: 15.07.2016 15:49

Analiza wody z kranu – co musisz sprawdzić, zanim się jej ...

Twoje dziecko pije wodę prosto z kranu? Pamiętaj, że zanim zaczniesz pić wodę z kranu, trzeba najpierw sprawdzić, czy nie ma w niej bakterii. Czasem woda kranowa wymaga uzdatnienia, a czasem może okazać się, że ...

analiza wody, filtrowanie wody dodano: 09.06.2016 13:16

Woda z kranu: jakie bakterie żyją w wodzie z wodociągu?

Woda, którą pijesz prosto z kranu nie zawsze nadaje się do bezpośredniego spożywania. Mimo, że jest filtrowana i badana, mogą się w niej czaić różne bakterie i zarazki. Co żyje w wodzie wodociągowej?

bakteria Legionella, kranówka dodano: 09.06.2016 13:12

Jak upiec dobry tort - dwa supersposoby

Przygotowanie tortu wcale nie jest pracochłonne i trudne. Wystarczy pamiętać o kilku rzeczach, aby sprawnie upiec pyszny tort. Oto kilka praktycznych i sprawdzonych rad, które pomogą przygotować tort idealny, który zachwyci twoich gości.

jak upiec tort, sprawdzony sposób na tort dodano: 03.06.2016 10:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arleta Bojke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Arleta Bojke to reporterka, która otrzymała Wiktora 2015 w kategorii ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.