porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak samodzielnie postarzyć drewnianą posadzkę? Drewno można postarzyć również po jego ułożeniu. Wystarczy je wycyklinować, ...
Szafę wnękową można zamówić online!

Jak zamówić szafę wnękową?

Szafa wnękowa pozwala wykorzystać trudną do zagospodarowania wnękę w domu. Jak zamówić taką szafę i ile trzeba czekać na realizację zamówienia? Czy szafę wnękową można zamówić online? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w artykule.  

Bezpłatny pomiar wnęki

Jeśli mamy w domu wnękę, którą chcielibyśmy zabudować, wystarczy zgłosić się do jednej z firm wykonujących szafy na zamówienie i zamówić pomiar. Zazwyczaj jest on bezpłatny, niektóre firmy wymagają wpłacenia kaucji zwrotnej, a jeszcze inne podpisania wcześniej umowy. Wtedy autoryzowany dealer przyjedzie do nas, aby wymierzyć dokładnie wnękę i oszacować koszt zabudowy.

Taka wycena jest niezobowiązująca, dzięki czemu można zamówić pomiary w kilku różnych firmach, a następnie porównać ceny i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Wycena i zamówienie szafy wnękowej online

Można również zdecydować się na wycenę online, jednak nie da nam ona gwarancji, że dokładnie wymierzyliśmy wnękę i uwzględniliśmy wszelkie krzywizny. Na miejscu dana firma wykonuje też projekt, dlatego wcześniej należy przemyśleć, jakie rzeczy chcielibyśmy przechowywać w szafie. Od tego będzie zależała liczba półek, ich wysokość, rozmieszczenie itd. Jeśli już zdecydujemy się na konkretną firmę, podpisujemy z nią umowę. Przy tej okazji pobierana jest zaliczka zwykle w wysokości 40-50 proc. ceny szafy. Realizacja zamówienia trwa minimum dwa tygodnie, ale może się nieco wydłużyć, jeśli jako wypełnienie forntów wybierzemy mniej popularny materiał. Natomiast montaż szafy nie powinien zająć więcej niż jeden dzień.  

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Sypialnia - co zrobić, by panował w niej porządek? Jak układać i segregować rzeczy? Sypialnia - co zrobić, by panował w niej porządek? Jak układać i segregować rzeczy?

Sypialnia powinna być miejscem relaksu i miłości - a często zmieniamy ją w domowy składzik. Wynika to z faktu, że to pomieszczenie zazwyczaj  niedostępne dla gości. Czy jednak my sami nie zasługujemy...

Projekt kuchni: jakie są sprawdzone zasady jego tworzenia? Projekt kuchni: jakie są sprawdzone zasady jego tworzenia?

Kuchnia dobrze zaprojektowana to kuchnia ergonomiczna, funkcjonalna i estetyczna. By ją stworzyć, wystarczy przestrzegać kilku sprawdzonych zasad.

Aktualizacja: 09.12.2011 12:17
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?

Kilka dni po scysji w programie Jarosława Kulczyckiego, prawicowa Gazeta ...

W Mowimyjak.pl radzimy jak urządzić mieszkanie. Wnętrza jak łączyć kolory? Aranżacje wnętrz i projekty wnętrz. Pokazujemy galerie, jak urządzić wnętrza. Fajne zdjęcia i materiały wideo wnętrz. Pomysły i inspiracje na projektowanie. Jak łączyć kolory we wnętrzach. Jakie wybrać kolory ścian, farby do wnętrz? Wnętrza jak urządzić? Aranżacja wnętrza dla każdego. Jak łączyć ze sobą kolory, żeby do siebie pasowały? Jak łączyć kolory, który kolor pasuje do jakiego? Nowoczesna aranżacja wnętrz. Doskonałe meble, kominki, łazienki. Projekty kuchni i pomysły na kuchnie oraz dodatki i akcesoria dekoracyjne. Znajdziesz tu zdjęcia wnętrz, porady, inspiracje jak urządzić mieszkanie, pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz. Jak łączyć kolory ścian. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.