porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Wiosenne porządki  - jak sprzątać w łazience?
Wiosenne porządki - jak sprzątać w łazience? Z najtrudniejszymi zabrudzeniami i osadem wapiennym sobie poradzimy - wystarczy ...

Aqua Clean Mera – dlaczego warto mieć w łazience toaletę myjącą?

  • ZOBACZ ZDJĘCIA
Aqua Clean Mera – dlaczego warto mieć w łazience toaletę myjącą?
Toaleta myjąca to genialne rozwiązanie i niesamowita wygoda. Ułatwia zachowanie higieny, pozwala na wygodne zagospodarowanie niewielkich łazienek. A podczas toaletowych czynności: zamiast papieru - przyjemnie letnia woda, zamiast ręcznika – ciepłe powietrze. Wrażenie świeżości i czystości nie do przecenienia. Łatwo, czysto, sucho i przyjemnie.

Toaleta myjąca jest cudem dla osób zapracowanych, niemających czasu dla siebie, ale ceniących sobie wygodę i zdrowie. Warto w nią zainwestować, bo naprawdę ułatwia życie, a właśnie o to chodzi w nowoczesnych wynalazkach.

Toaletę myjącą Aqua Clean Mera warto mieć ze względu na:

  • zdrowie – utrzymuje czystość okolic intymnych, można się odświeżyć w każdej chwili za pomocą jednego przycisku,który odpowiada za funkcję mycia, temperatura w cyklu mycia toalety myjącej jest zmienna i zmniejsza się w jego trakcie, co zmniejsza ryzyko wystąpienia żylaków odbytu,
  • praktyczność – zajmuje mało miejsca, pozwala oszczędzać czas i pieniądze, ponieważ toaleta myjąca zużywa mniej wody niż bidet, a do wykonania czynności higienicznych potrzeba mniej mniej czasu,
  • wygodę i elegancję – zainstalowanie jej w łazience nie wymaga remontu, a sama toaleta prezentuje nowoczesne wzornictwo i zaopatrzona jest w doskonały (ale niewidoczny) system montażowy.

Jak działa toaleta myjąca Aqua Clean firmy Geberit?

Toaleta myjąca AquaClean Mera wyposażona jest w automatyczny podnośnik pokrywy, który aktywowany jest przez czujnik zbliżeniowy. Specjalne ramię natrysku umożliwia pięciostopniowe nastawianie pozycji, temperatury wody i siły natrysku. W pilocie mogą zostać zapisane indywidualne profile użytkownika.

Oddzielna dysza do higieny intymnej kobiet jest zintegrowana z ramieniem natrysku. Automatycznie uruchamiana funkcja odprowadzania nieprzyjemnych zapachów sprawia, że są one przechwytywane bezpośrednio z miski ceramicznej.

Innowacją w wyposażeniu toalety jest także funkcja suszenia. Ramię suszarki dostosowuje się do wybranej przez użytkownika pozycji ramienia natrysku. W pamięci można zapisać pięć ustawień temperatury. Inteligentna funkcja suszenia uwzględnia zmieniające się odczucie ciepła wysychającej skóry i sukcesywnie zmniejsza temperaturę powietrza.

Aqua Clean Mera – montaż łatwiejszy niż myślisz!

Dzięki bogatej gamie rozwiązań instalacyjnych toaleta Geberit AquaClean Mera może być montowana zarówno w nowym budownictwie, jak i w modernizowanych budynkach. W przypadku nowych budynków lub całkowitej modernizacji nadają się do tego celu zarówno systemy instalacyjne Geberit (Duofix, GIS, Kombifix), jak i moduł sanitarny Monolith do WC. We wszystkich tych wariantach pozycjonowanie przyłącza wody i prądu jest już przygotowane. Umożliwia to zainstalowanie toalety AquaClean Mera w taki sposób, aby wszystkie przyłącza pozostały niewidoczne.

Jeśli toaleta AquaClean Mera ma zostać podłączona do już istniejącej spłuczki podtynkowej Geberit wyprodukowanej w 1988 r. lub później to idealnym rozwiązaniem jest stylowa płyta maskująca z dwudzielnym uruchamianiem spłukiwania. Umożliwia estetyczne maskowanie wszystkich przyłączy bez konieczności wiercenia otworów w płytkach ceramicznych lub ścianie. Do niewielkich renowacji łazienek nadaje się także moduł sanitarny Monolith, który może być zamontowany zamiast spłuczki natynkowej. Do montażu wraz z istniejącą spłuczką podtynkową Geberit oferuje ponadto bogaty asortyment zestawów do przebudowy. Nawet jeśli przyłącza pozostają widoczne, to są one tak dyskretne i nierzucające się w oczy.

Konserwacja toalety myjącej – zrobi to każdy

Inwestycja w toaletę myjącą nie pociąga za sobą kosztów konserwacji tego urządzenia, bo o jej bieżącą pielęgnację może zadbać sam użytkownik. Dyszę i ramię prysznica można łatwo zdjąć, co ułatwia czyszczenie lub sporadyczną wymianę. Program odwapniający usuwa kamień z wszystkich części prowadzących wodę. Gdy konieczne jest odwapnienie toalety myjącej, informacja o tym pojawia się na wyświetlaczu pilota.

Oczyszczający powietrze filtr ceramiczny o strukturze plastra miodu może być również wymieniony przez klienta, co jest jednak konieczne dopiero po pięciu latach.

Łatwo dostępny osprzęt techniczny o budowie modułowej można w razie potrzeby wymienić, dzięki czemu klient nie musi się obawiać dłuższych okresów braku możliwości korzystania z toalety. Geberit oferuje możliwość zaopatrzenia w części zamienne do wszystkich komponentów przez co najmniej dziesięć lat.

W razie zakłóceń w funkcjonowaniu narzędzie diagnostyczne pomoże serwisantowi znaleźć ich przyczynę.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Czym są toalety myjące? Czym różni się toaleta myjąca od deski sedesowej z opcją mycia? Czym są toalety myjące? Czym różni się toaleta myjąca od deski sedesowej z opcją mycia?

Już nie musimy instalować w łazience sedesu i bidetu. Możemy zamontować jedno urządzenie - toaletę z funkcją mycia. Funkcję myjącą może mieć sama deska sedesowa umieszczana na misce albo, jak w...

Aktualizacja: 12.08.2015 15:42
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?

Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, pojawiła się na meczu Hiszpanii ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.