porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Łazienka z oknem. Czy okno w łazience to dobre rozwiązanie?
Łazienka z oknem. Czy okno w łazience to dobre rozwiązanie? Okno w łazience nie jest niezbędne, ale z kilku przynajmniej ...
Toaleta myjąca to alternatywa dla bidetu i znakomite rozwiązanie do małych łazienek

Czym są toalety myjące? Czym różni się toaleta myjąca od deski sedesowej z opcją mycia?

Czym są toalety myjące? Czym różni się toaleta myjąca od deski sedesowej z opcją mycia?
Geberit AquaClean Sela - toaleta myjąca firmy Geberit zaprojektowana przez Matteo Thuna
Już nie musimy instalować w łazience sedesu i bidetu. Możemy zamontować jedno urządzenie - toaletę z funkcją mycia. Funkcję myjącą może mieć sama deska sedesowa umieszczana na misce albo, jak w przypadku innowacyjnego urządzenia Geberit AquaClean Sela, cała toaleta. Oto, co trzeba wiedzieć o toaletach myjących.

Co to jest toaleta myjąca?

Toalety z funkcją bidetu, czyli toalety myjące, były dotychczas najpopularniejsze w Japonii. W Polsce zyskują coraz więcej zwolenników. Można korzystać z sedesów, na których instalowane są deski z funkcją mycia albo skorzystać z innowacyjnego rozwiązania, jakim jest „Geberit AquaClean Sela”.

Geberit AquaClean Sela” to kompletne, zintegrowane urządzenie, prawdziwa toaleta myjąca, a nie jedynie deska z funkcją bidetu. „Geberit AquaClean Sela” wygląda jak tradycyjna miska WC, a w rzeczywistości stanowi połączenie WC i bidetu o dopracowanej strukturze strumienia natrysku.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela: niecodzienne wzornictwo

Toaletę myjącąSela”, zaprojektowaną przez słynnego mediolańskiego designera Matteo Thuna, wyróżnia unikatowe wzornictwo. Elegancki, ponadczasowy design toalety myjącej sprawia, że można ją zainstalować w łazienkach zaaranżowanych w różnych stylach.

Geberit AquaClean Sela” ma wszystkie instalacje ukryte wewnątrz. Kable i podłączenie wodne wprowadzone są bezpośrednio do miski od tyłu, połączone pod spodem i schowane w specjalnej rynience. Gdy klapa toalety myjącej „Sela”jest zamknięta, żadne kontrolki czy przyciski nie są widoczne. Z takiej toalety myjącej łatwo się korzysta i ją obsługuje (intuicyjny pilot); jest także prosta w montażu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Aqua Clean Mera – dlaczego warto mieć w łazience toaletę myjącą? Aqua Clean Mera – dlaczego warto mieć w łazience toaletę myjącą?

Toaleta myjąca to genialne rozwiązanie i niesamowita wygoda. Ułatwia zachowanie higieny, pozwala na wygodne zagospodarowanie niewielkich łazienek. A podczas toaletowych czynności: zamiast papieru -...

Stelaż WC z gotową obudową – sposób na szybko remont. Co warto wiedzieć? Stelaż WC z gotową obudową – sposób na szybko remont. Co warto wiedzieć?

Urządzenia sanitarne chętnie wieszamy na stelażach instalacyjnych. To estetyczny i wygodny w użytkowaniu sposób montażu, dodatkowo dający szansę na ciekawe i niebanalne zaaranżowania przestrzeni w...

Jak wybrać miskę sedesową? [SPRAWDZONE RADY] Jak wybrać miskę sedesową? [SPRAWDZONE RADY]

Zakup miski ustępowej powinien być starannie przemyślany. Wybierając model odpowiedni do swojej łazienki, trzeba brać pod uwagę względy praktyczne, estetykę, wystrój wnętrza i występujące w nim...

Aktualizacja: 17.04.2018 13:07
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kazimiera Szczuka to jedna z najgłośniejszych polskich feministek. Często udziela ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.