porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
MALOWANIE: FARBY DO WNĘTRZ. Jak wybrać farbę do odnowienia mieszkania?
MALOWANIE: FARBY DO WNĘTRZ. Jak wybrać farbę do odnowienia mieszkania? Farba akrylowa, lateksowa czy szorowalna? Coraz częściej szukamy farb, które ...
Jak urządzić mały przedpokój?

Mały przedpokój. Jak go urządzić?

Mały przedpokój jest dość wymagającym pomieszczeniem w aranżacji wnętrz. Jak urządzić mały przedpokój? Zobacz nasze podpowiedzi.

Mały przedpokój może mieć różne kształty – wąski, kwadratowy, albo o nietypowym układzie. Jednak zasady urządzenia małego przedpokoju są takie same: mały przedpokój należy urządzić tak, aby optycznie wydawał się większy.
Po pierwsze pamiętajmy, aby w małym przedpokoju zawsze panował porządek. To pomieszczenie, jako wizytówka naszego domu ma zachęcać do wejścia do środka, a bałagan dodatkowo spowoduje, że przedpokój wyda się mniejszy.
Postarajmy się, aby w małym przedpokoju znalazły się tylko niezbędne meble. Jeśli nie mamy miejsca zrezygnujmy z dużych i ciężkich szaf – być możemy je wstawić gdzie indziej? A jeśli już musimy mieć tam szafę, zadbajmy, aby na froncie miała lustro – podwoi to małe wnętrze. W  małym przedpokoju ustaw tylko niezbędne meble – wiszący wieszak na ubrania, niewielkie siedzisko, czy wąska szafka na buty.

W urządzaniu małego przedpokoju obowiązują takie same zasady, jak w innych małych wnętrzach – zastosujmy w nim jasne  kolory ścian i podłogi. Jasne barwy powiększą optycznie mały przedpokój.
Również podłoga, jeśli przedpokój łączy się z innym pomieszczeniem – na przykład kuchnią lub salonem, powinna być jednolita. Wnętrze wyda się wtedy większe.
 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Pomysły na aranżację przedpokoju [GALERIA ZDJĘĆ] Pomysły na aranżację przedpokoju [GALERIA ZDJĘĆ]

Przedpokój to pomieszczenie, które musi być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. Mówimy, co musi się znaleźć w przedpokoju i jakie są obecne trendy w urządzaniu wnętrz!

Aranżacja przedpokoju: jak wygospodarować praktyczny schowek? Aranżacja przedpokoju: jak wygospodarować praktyczny schowek?

Przedpokój to idealne miejsce na wygospodarowanie praktycznych schowków. Jak to zrobić? Jak urządzić funkcjonalne miejsce do przechowywania? Jak zagospodarować przestrzeń przedpokoju, by ta była nie...

Jak urządzić mały przedpokój? PORADY Jak urządzić mały przedpokój? PORADY

Jak go urządzić, by stał się integralną częścią mieszkania i nie tylko wydawał się większy, ale mógł też pomieścić i ubrania, i rzeczy pokaźnych wymiarów?

Aktualizacja: 16.06.2014 13:48
Autor: bazylia
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Domańska, partnerka Andrzeja Krzywego. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Domańska, partnerka Andrzeja Krzywego. Kim jest? Co osiągnęła? Na ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.