porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
MALOWANIE: FARBY DO WNĘTRZ. Jak wybrać farbę do odnowienia mieszkania?
MALOWANIE: FARBY DO WNĘTRZ. Jak wybrać farbę do odnowienia mieszkania? Farba akrylowa, lateksowa czy szorowalna? Coraz częściej szukamy farb, które ...
Jak urządzić mały przedpokój?

Mały przedpokój. Jak go urządzić?

Mały przedpokój jest dość wymagającym pomieszczeniem w aranżacji wnętrz. Jak urządzić mały przedpokój? Zobacz nasze podpowiedzi.

Mały przedpokój może mieć różne kształty – wąski, kwadratowy, albo o nietypowym układzie. Jednak zasady urządzenia małego przedpokoju są takie same: mały przedpokój należy urządzić tak, aby optycznie wydawał się większy.
Po pierwsze pamiętajmy, aby w małym przedpokoju zawsze panował porządek. To pomieszczenie, jako wizytówka naszego domu ma zachęcać do wejścia do środka, a bałagan dodatkowo spowoduje, że przedpokój wyda się mniejszy.
Postarajmy się, aby w małym przedpokoju znalazły się tylko niezbędne meble. Jeśli nie mamy miejsca zrezygnujmy z dużych i ciężkich szaf – być możemy je wstawić gdzie indziej? A jeśli już musimy mieć tam szafę, zadbajmy, aby na froncie miała lustro – podwoi to małe wnętrze. W  małym przedpokoju ustaw tylko niezbędne meble – wiszący wieszak na ubrania, niewielkie siedzisko, czy wąska szafka na buty.

W urządzaniu małego przedpokoju obowiązują takie same zasady, jak w innych małych wnętrzach – zastosujmy w nim jasne  kolory ścian i podłogi. Jasne barwy powiększą optycznie mały przedpokój.
Również podłoga, jeśli przedpokój łączy się z innym pomieszczeniem – na przykład kuchnią lub salonem, powinna być jednolita. Wnętrze wyda się wtedy większe.
 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
PRZEDPOKÓJ – jak wykończyć ściany? Jaka farba, jaka tapeta do przedpokoju? PRZEDPOKÓJ – jak wykończyć ściany? Jaka farba, jaka tapeta do przedpokoju?

W przedpokoju warto położyć farbę lub tapetę zmywalną – zwłaszcza wtedy, gdy mamy dzieci lub zwierzęta. Kolorystyka tego wnętrza powinna harmonizować z resztą mieszkania, można jednak pobawić się...

Jakie płytki wybrać do przedpokoju? Jakie płytki wybrać do przedpokoju?

Podłoga w przedpokoju jest mocno eksploatowana. Na co zatem zwrócić uwagę podczas wyboru płytek do przedpokoju? Co kupić, aby płytki podłogowe długo zachowały ładny wygląd?

Jak zaaranżować przedpokój w dobrym stylu?

Przedpokój - odpowiednio urządzony może być wygodny, piękny i praktyczny. Wystarczy, że podczas remontu zastosujecie się do naszych rad.

Aktualizacja: 16.06.2014 13:48
Autor: bazylia
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Nikola Tesla?

Nikola Tesla to wynalazca i fizyk wszech czasów, który oprócz ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.