porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
PRZEDPOKÓJ. Jaka podłoga sprawdzi się w przedpokoju?
PRZEDPOKÓJ. Jaka podłoga sprawdzi się w przedpokoju? Podłoga w przedpokoju poddana jest wielkiej próbie. Musi godnie znieść ...
Jak pomalować ściany w przedpokoju? Jaką farbę wybrać do przedpokoju? Jaką tapetę położyć w przedpokoju?

PRZEDPOKÓJ – jak wykończyć ściany? Jaka farba, jaka tapeta do przedpokoju?

PRZEDPOKÓJ – jak wykończyć ściany? Jaka farba, jaka tapeta do przedpokoju?

Jak pomalować ściany w przedpokoju?

fot.: Piotr Mastalerz
W przedpokoju warto położyć farbę lub tapetę zmywalną – zwłaszcza wtedy, gdy mamy dzieci lub zwierzęta. Kolorystyka tego wnętrza powinna harmonizować z resztą mieszkania, można jednak pobawić się także prostymi trikami optycznymi.

Jaka farba do przedpokoju?

Przede wszystkim farba do przedpokoju musi być dopasowana do kolorystyki mieszkania. Jeżeli z przedpokoju od razu trafiamy do salonu, barwy w obu strefach powinny ze sobą współgrać.

>>> Jak urządzić mały przedpokój [KLIKNIJ!]

Gdy dysponujemy jedynie wąskim korytarzem, pomyślmy o trikach optycznie powiększających przestrzeń, czyli jasnych kolorach lub tapetach z efektem 3D lub dekoracyjnym wzorem. Ciemne kolory lub wzorzyste tapety sprawdzą się, gdy mamy zwierzęta oraz dzieci – mniej widać zabrudzenia.

Bez względu na to, czy ściany przedpokoju pomalujemy, czy okleimy tapetą, musi mieć właściwości zmywalne. W przedpokoju lepiej zainwestować w farby lepszej jakości, ponieważ tam przechodzą dużą próbę wytrzymałości.

>>> Wilgoć w przedpokoju – co robić? 7 sprawdzonych rad [KLIKNIJ!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Pomysły na aranżację przedpokoju [GALERIA ZDJĘĆ] Pomysły na aranżację przedpokoju [GALERIA ZDJĘĆ]

Przedpokój to pomieszczenie, które musi być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. Mówimy, co musi się znaleźć w przedpokoju i jakie są obecne trendy w urządzaniu wnętrz!

Aranżacja przedpokoju: jak wygospodarować praktyczny schowek? Aranżacja przedpokoju: jak wygospodarować praktyczny schowek?

Przedpokój to idealne miejsce na wygospodarowanie praktycznych schowków. Jak to zrobić? Jak urządzić funkcjonalne miejsce do przechowywania? Jak zagospodarować przestrzeń przedpokoju, by ta była nie...

REMONT PRZEDPOKOJU. Od czego zacząć? SPRAWDZONE RADY REMONT PRZEDPOKOJU. Od czego zacząć? SPRAWDZONE RADY

Przedpokój czy hol jest wizytówką mieszkania. Dlatego warto podczas remontu zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przede wszystkim – jasno określić swoje potrzeby, a później nie szczędzić na materiałach.

Aktualizacja: 01.10.2014 11:04
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Sławek Uniatowski? Co osiągnął? Co robi dziś – dekadę ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.