porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
PRZEDPOKÓJ – jak wykończyć ściany? Jaka farba, jaka tapeta do przedpokoju?
PRZEDPOKÓJ – jak wykończyć ściany? Jaka farba, jaka tapeta do przedpokoju? W przedpokoju warto położyć farbę lub tapetę zmywalną – zwłaszcza ...
Od czego zacząć remont przedpokoju? Na co zwrócić uwagę? Jak zaplanować remont przedpokoju?

REMONT PRZEDPOKOJU. Od czego zacząć? SPRAWDZONE RADY

REMONT PRZEDPOKOJU. Od czego zacząć? SPRAWDZONE RADY

Od czego zacząć remont przedpokoju? Na co zwrócić uwagę? Jak zaplanować remont przedpokoju?

fot.: Andrzej Szandomirski
Przedpokój czy hol jest wizytówką mieszkania. Dlatego warto podczas remontu zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przede wszystkim – jasno określić swoje potrzeby, a później nie szczędzić na materiałach.

Po pierwsze określ swoje potrzeby. Zrób listę wyposażenia, które chciałabyś zmieścić w przedpokoju. Planujesz chować tu wszystkie okrycia wierzchnie czy tylko sezonowe? Ile miejsca potrzebujesz na buty? Czy będzie w nim posłanie dla psa? Jeżeli masz mało miejsca, postaraj się z czegoś zrezygnować, bo nie ma nic gorszego niż zagracone wejście do domu.

>>> PRZEDPOKÓJ. Jaka podłoga sprawdzi się w przedpokoju? [KLIKNIJ!]

Po drugie – postaw na dobre materiały, zwłaszcza na ścianach i podłodze przedpokoju. Ta część mieszkania najbardziej narażona jest na zabrudzenia i szybko ulega zużyciu.

>>> PRZEDPOKÓJ – jak wykończyć ściany? Jaka farba, jaka tapeta do przedpokoju? [KLIKNIJ!]

Po trzecie – poszukaj kompaktowych rozwiązań i zaplanuj oświetlenie. W przedpokoju z reguły mamy niewiele miejsca, dlatego warto go urządzić sprzętami typu 2 w 1, a nawet 3 w 1. W sklepach znajdziemy siedziska do zakładania butów, które jednocześnie są schowkiem na obuwie czy wieszaki na okrycia wierzchnie połączone z półkami. Lampy z kolei powinny dobrze oświetlać lustro, a także wnętrza szaf czy szafek, tak by łatwo było w nich odnaleźć potrzebną rzecz.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
O czym pamiętać, wykańczając korytarz w strefie nocnej? Jakich błędów nie popełnić? O czym pamiętać, wykańczając korytarz w strefie nocnej? Jakich błędów nie popełnić?

jak wykończyć korytarz w strefie nocnej? To zadanie wymagające przemyślenia zarówno ogólnej koncepcji, jak i detali wystroju. Jeśli przesadzisz, efekt będzie przytłaczajacy. Jeśli nie zaryzykujesz,...

Aranżacja przedpokoju: jak wygospodarować praktyczny schowek? Aranżacja przedpokoju: jak wygospodarować praktyczny schowek?

Przedpokój to idealne miejsce na wygospodarowanie praktycznych schowków. Jak to zrobić? Jak urządzić funkcjonalne miejsce do przechowywania? Jak zagospodarować przestrzeń przedpokoju, by ta była nie...

MALOWANIE: FARBY DO WNĘTRZ. Jak wybrać farbę do odnowienia mieszkania? MALOWANIE: FARBY DO WNĘTRZ. Jak wybrać farbę do odnowienia mieszkania?

Farba akrylowa, lateksowa czy szorowalna? Coraz częściej szukamy farb, które można zmywać czy szorować. Stąd popularność zyskały farby o wysokim połysku, bo są bardziej odporne na szorowanie niż te...

Aktualizacja: 04.07.2014 14:39
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.