porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Akwarium morskie czy słodkowodne? A może w stylu japońskim?
Akwarium morskie czy słodkowodne? A może w stylu japońskim? Akwaria stoją już nie tylko w salonie. Możemy wybrać przenośne, ...
Pokój dzienny: Jak odmienić wnętrze? Jakie dodatki do pokoju dziennego?

Jak szybko odmienić wnętrze pokoju? [GALERIA ZDJĘĆ]

  • ZOBACZ ZDJĘCIA
Jak szybko odmienić wnętrze pokoju? [GALERIA ZDJĘĆ]
łańcuch świetlny, WELTBILDT fot.: Weltbildt
W pokoju dziennym spędzamy większość naszego czasu. Rozmowy z rodziną, oglądanie telewizji, czytanie książek lub zwykły odpoczynek odbywają się właśnie w tym pomieszczeniu. Zadbajmy o to, żeby było w nim przytulnie. Zobacz, co zrobić, żeby szybko odmienić pokój dzienny.

Pokój dzienny zazwyczaj daje nam możliwość dowolnej aranżacji. Wnętrze powinno być przytulne i funkcjonalne dla każdego domownika, zaróno dla dzieci jak i rodziców. Zobacz, jakie dodatki możesz dokupić do pokoju dziennego i sprawić, że zupełnie zmienią one jego wnętrze.

>>> JAK URZĄDZIĆ SALON? Jak zamienić zagracony salon w wielofunkcyjne pomieszczenie? [KLIKNIJ]

Najprostszym zabiegiem jest wymiana poszewek i kupno dywanu. Oprócz ciepła, które wprowadzą do pokoju, dywan tłumi odgłosy chodzenia i znacząco wycisza pomieszczenie. Poszewki na poduszki są dostępne w tysiącach kolorów i wzorów, więc każdy powinien znaleźć odpowiednie do swojego wnętrza.

Ciepłe światło uatrakcyjni nasze meble. Kupując niedrogie i łatwe do przenoszenia lampki bez trudu zmienimy wnętrze pokoju. Na ścianach możemy dodać kinkiety, które będą dodatkowym źródłem światła. Jeżeli lubimy świeczki to dobrym wyborem będzie zakup świecznika, który dobierzemy pod względem wielkości i wysokości.

Przez ostatni rok popularne stały się farby tablicowe, które umożliwiają rysowanie i pisanie kredą po ścianach. Pomalowanie ściany taką farbą jest idealnym wyjściem dla rodzin z dziećmi.

Zobacz [GALERIĘ ZDJĘĆ] z inspiracjami do pokoju dziennego.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.09.2013 15:21
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.