porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak zrobić dekoracyjne OBRĄCZKI NA SERWETKI?
Jak zrobić dekoracyjne OBRĄCZKI NA SERWETKI? Robienie wachlarzy, łabędzi czy lilii wodnych z serwetek już dawno ...
Eleganckie dekoracje stołu wigilijnego - jak je zrobić?

ŚWIĄTECZNE DEKORACJE: Jak udekorować stół na święta Bożego Narodzenia?

  • ZOBACZ ZDJĘCIA
ŚWIĄTECZNE DEKORACJE: Jak udekorować stół na święta Bożego Narodzenia?
Udekoruj swój strój modnymi dodatkami. fot.: Piotr Mastalerz
W domach większości Polaków jedyną dekoracją stołu są świąteczne serwetki. Jednak moda, która idzie do nas z Zachodu, stawia nam coraz większe wymagania. Świąteczny stół musi dziś uginać się pod naporem dekoracji. Zobacz, gdzie i za ile możesz kupić świąteczne dekoracje na stół.

Dekoracje praktyczne i użyteczne

Jak wiadomo stół w trakcie świąt Bożego Narodzenia ugina się pod ilością jedzenia. Gdybyśmy chcieli postawić na nim dodatkowe elementy dekoracyjne, musielibyśmy zrezygnować z połowy wystawionego jedzenia. Dlatego też większość dekoracji na stół ma również zastosowanie praktyczne.

I tak przepiękna serweta w gwiazdy służy jako dekoracja i jako obrus. Zamykany koszyczek na chleb pięknie wygląda na stole i dodatkowo sprawia, że pieczywo zachowuje świeżość na dłużej. Przepiękne, dekoracyjne patery i misy, aż zachęcają do częstowania się specjałami pani domu. Z kolei anielsko-diabelskie solniczki mogą służyć nam również po świętach.

Dekoracyjna zastawa

Wielu producentów zastaw stołowych również stara się wprowadzić do swoich produktów elementy świąteczne. Stąd też na rynku znaleźć możemy całe świąteczne zastawy. Osobom, które nie planują aż tak dużych wydatków możemy również zaproponować świąteczne dzbanki do herbaty czy kubki z wizerunkami reniferów. Dominującymi kolorami są oczywiście połączenia białego i czerwieni oraz reniferowo-bałwankowo-prezentowe wzory.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak zrobić dekoracje świąteczne? Pomysły na ręcznie robione ozdoby świąteczne [GALERIA] Jak zrobić dekoracje świąteczne? Pomysły na ręcznie robione ozdoby świąteczne [GALERIA]

Boże Narodzenie to magiczny czas, który wymaga specjalnej oprawy. Nie tylko choinka tworzy atmosferę świąt. Nasze mieszkania ozdabiają też świąteczne stroiki, gwiazdy betlejemskie i inne świąteczne...

Aktualizacja: 16.12.2013 11:35
Autor: Monika P.
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Bargiel?

Himalaista, narciarz wysokogórski, biegacz. Rywalizuje z najlepszymi i ma w ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.