porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kto i kiedy wyjawi „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”? Dobra wiadomość dla wielbicieli komedii romantycznych, w których kobiety i ...

Co Atomówki robią w modzie?

Atomówki kochają dzieciaki, a i dorośli na całym świecie. Kolorowy świat Atomówek (The Powerpuff Girls) stworzony ręką Craiga McCrackena, pobudził wyobraźnię projektantów mody.

Co Atomówki robią w modzie?

Tym, którzy nie wiedzą spieszymy wyjaśnić, że Atomówki to trzy główne bohaterki amerykańskiego serialu animowanego. Nazywają się Bójka, Bajka i Brawurka.
Dziewczyny są obdarzone supermocą i walczą z przestępczością, ratują ludzi przed kataklizmami, nieszczęściami, a także potworami i atakami kosmitów.
Atomówki kochają dzieciaki, a i dorośli na całym świecie. Kolorowy świat Atomówek (The Powerpuff Girls) stworzony ręką Craiga McCrackena, pobudził wyobraźnię projektantów mody.
Cartoon Network, stacja emitująca serial, i Jeremy Scott, projektant mody i dyrektor kreatywny znanej marki Moschino, ogłosili współpracę. Współpraca obejmuje stworzenie przez Jeremiego Scotta autorskiej kolekcji ubrań i akcesoriów inspirowanej superbohaterkami - Atomówkami. Projekt pod nazwą „The Powerpuff Girls x Jeremy Scott” stanowi część kolekcji Moschino na wiosnę 2016 i został przedstawiony po raz pierwszy 24 września br. podczas ekskluzywnego pokazu Moschino w Mediolanie.
Na wybiegu zaprezentowano szereg nadruków inspirowanych Atomówkami, które zostały wykorzystane na legginsach, jednoczęściowych kostiumach kąpielowych, dzianinowych topach, linii torebek z wizerunkami bohaterek i innych elementach kolekcji. Kolekcja na wiosnę 2016 będzie dostępna w sprzedaży od stycznia przyszłego roku.

Współpraca Jeremy`ego Scotta z Cartoon Network wspiera wielki powrót Atomówek do świata popkultury. Wraz z premierą nowej wersji animowanej serii produkcji Cartoon Network Studios zaplanowaną na 2016 rok i wprowadzeniem towarzyszącego jej programu licencyjnego, kultowe Atomówki zostaną przedstawione nowemu pokoleniu fanów.

GR
  

 


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 30.09.2015 14:01
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest chłopak Kingi Dudy? Co o nim wiemy?

O Kindze Dudzie mówią teraz wszyscy! Piękna krakowianka wzbudza podziw ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.