porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Gdzie i kiedy odbędzie się festiwal filmowy dla dzieci? Mają dorośli swoje festiwale i przeglądy filmowe. Mają je także ...

Co czeka widzów „Za drzwiami sceny”?

Niespożyty stołeczny Teatr Muzyczny ROMA nie dość, że przyciąga publiczność rewelacyjnymi światowej sławy musicalowymi spektaklami, znów rozpoczyna drugi sezon spotkań z tuzami jazzu, to teraz zachęca do odwiedzić i spotkań nowego cyklu „Za drzwiami sceny”.


Co czeka widzów „Za drzwiami sceny”?

Niespożyty stołeczny Teatr Muzyczny ROMA nie dość, że przyciąga publiczność rewelacyjnymi światowej sławy musicalowymi spektaklami, znów rozpoczyna drugi sezon spotkań z tuzami jazzu, to teraz zachęca do odwiedzić i spotkań nowego cyklu „Za drzwiami sceny”.

Będzie to cykl spotkań z najbardziej znanymi w Polsce i na świecie artystami branży filmowej, teatralnej, literackiej i muzycznej.
Każde spotkanie, jak na teatr przystało, będzie miało swoja dramaturgię: najpierw wyczerpujący wywiad, ilustrowany materiałami archiwalnymi, zdjęciami i nagraniami z prywatnych zbiorów gościa.
W drugiej części spotkania do rozmowy może włączyć się publiczność.
Pierwszym gościem „Za drzwiami sceny” będzie Andrzej Chyra, znany, utalentowany aktor teatralny i filmowy, reżyser, a od niedawna grający swoją najważniejszą rolę w życiu prywatnym – ojca.
Chyra (absolwent PWST w 1987 roku, ukończył tam też Wydział Reżyserii - 1994 r.). Występował w Teatrze Rampa w Warszawie, w Teatrze Studyjnym w Łodzi, w warszawskim Teatrze Rozmaitości. Od 2008 roku jest aktorem stołecznego Nowego Teatru. Na ekranie zadebiutował w filmie „Kolejność uczuć” Radosława Piwowarskiego. Popularność zdobył dzięki rolom w filmach, m.in.: „Dług”, „Symetria”, „Pogoda na jutro”, „Zmruż oczy”, „Tulipany”, „Komornik”, „Palimpsest”, „Miruna”, „W imię…”, „Carte Blanche”.
Spotkania z cyklu „Za drzwiami sceny” będą odbywały się raz w miesiącu na Novej Scenie TM ROMA. Rolę gospodarza i prowadzącej spotkania wzięła na siebie Patrycja Wanat - dziennikarka i prezenterka radiowa, szefowa Działu Kultury radia TOK FM.

Premierowe spotkanie „Za drzwiami sceny” z ANDRZEJEM CHYRĄ odbędzie się 5.10.2015 roku o godzinie 19.00, Nova Scena TM ROMA, wejście od ul. Św. Barbary 12.

Możemy zdradzić, że gościem kolejnego spotkania – w listopadzie – będzie reżyser Mariusz Treliński.

GR

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 30.09.2015 13:12
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Kasperski - kim jest? Partner Mariety Żukowskiej [KARIERA, RODZINA]

Wojciech Kasperski to reżyser, scenarzysta oraz producent filmów dokumentalnych i ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.