porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jaki nowy serial szykuje telewizyjna Dwójka? Moda na opowieści ze zbrodnią w roli głównej w rozkwicie. ...

Jaka potęga objawi się w sobotę, 10 października?

Czytanie jest potęgą, tak twierdzą ci, którzy czytają książki i ci, którzy je wydają. Dlatego najbliższa sobota – 10 października br. - będzie świętem książki!

Jaka potęga objawi się w sobotę, 10 października?

Czytanie jest potęgą, tak twierdzą ci, którzy czytają książki i ci, którzy je wydają. Dlatego najbliższa sobota – 10 października br. - będzie świętem książki!
„Dzień Książki Star Wars”, bo taki nosi tytuł, skierowane jest przede wszystkim do młodych ludzi, którzy lubią czytać, a także do tych, którzy dopiero je polubią. Fani, autorzy, wydawcy organizują tysiące eventów na całym świecie, aby świętować Potegę Czytania! Organizuje je Disney Publishing Worldwide i Lucasfilm Ltd.
„Dzień Książki Star Wars” będzie celebrowany na całym świecie, m.in. w Japonii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Nowym Jorku, we Włoszech i – oczywiście - w Polsce.
Polski „Dzień Książki Star Wars” odbędzie się w Warszawie w salonie Empik w Galerii Mokotów w godz. 10-18. W trakcie spotkania na uczestników czeka dużo dobrej zabawy, spotkania z Maciejem Musiałem – który odgrywa rolę Ezry w serialu „Star Wars Rebelianci”, Maciejem Mazurkiem – bloggerem znanym pod pseudonimem Zuch, autorami i tłumaczami książek „Star Wars”, a także fanami i miłośnikami świata „Gwiezdnych wojen”. Nie zabraknie konkursów wiedzy o świecie „Star Wars”, zabaw, nagród i przede wszystkim wspaniałych, nowych książek.

GR

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 07.10.2015 14:45
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.