porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jaki nowy serial szykuje telewizyjna Dwójka? Moda na opowieści ze zbrodnią w roli głównej w rozkwicie. ...

Jaka potęga objawi się w sobotę, 10 października?

Czytanie jest potęgą, tak twierdzą ci, którzy czytają książki i ci, którzy je wydają. Dlatego najbliższa sobota – 10 października br. - będzie świętem książki!

Jaka potęga objawi się w sobotę, 10 października?

Czytanie jest potęgą, tak twierdzą ci, którzy czytają książki i ci, którzy je wydają. Dlatego najbliższa sobota – 10 października br. - będzie świętem książki!
„Dzień Książki Star Wars”, bo taki nosi tytuł, skierowane jest przede wszystkim do młodych ludzi, którzy lubią czytać, a także do tych, którzy dopiero je polubią. Fani, autorzy, wydawcy organizują tysiące eventów na całym świecie, aby świętować Potegę Czytania! Organizuje je Disney Publishing Worldwide i Lucasfilm Ltd.
„Dzień Książki Star Wars” będzie celebrowany na całym świecie, m.in. w Japonii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Nowym Jorku, we Włoszech i – oczywiście - w Polsce.
Polski „Dzień Książki Star Wars” odbędzie się w Warszawie w salonie Empik w Galerii Mokotów w godz. 10-18. W trakcie spotkania na uczestników czeka dużo dobrej zabawy, spotkania z Maciejem Musiałem – który odgrywa rolę Ezry w serialu „Star Wars Rebelianci”, Maciejem Mazurkiem – bloggerem znanym pod pseudonimem Zuch, autorami i tłumaczami książek „Star Wars”, a także fanami i miłośnikami świata „Gwiezdnych wojen”. Nie zabraknie konkursów wiedzy o świecie „Star Wars”, zabaw, nagród i przede wszystkim wspaniałych, nowych książek.

GR

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 07.10.2015 14:45
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.