porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Co czeka widzów „Za drzwiami sceny”? Niespożyty stołeczny Teatr Muzyczny ROMA nie dość, że przyciąga publiczność ...

Kto i kiedy wyjawi „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”?

Dobra wiadomość dla wielbicieli komedii romantycznych, w których kobiety i mężczyźni ciągle się szukają, znajdują, rozchodzą, a potem znów schodzą... Trwają zdjęcia do filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”!

Kto i kiedy wyjawi „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”?

Dobra wiadomość dla wielbicieli komedii romantycznych, w których kobiety i mężczyźni ciągle się szukają, znajdują, rozchodzą, a potem znów schodzą... Trwają zdjęcia do filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”!

„7 rzeczy...”, to - jak wskazuje tytuł i jak zapewniają realizatorzy - komedia o współczesnych mężczyznach - nie tylko dla mężczyzn. Opowiada o 6 facetach, w siedmiu emocjonujących historiach zanurzonych w morzu testosteronu.
Główni bohaterowie filmu spotykają się w jednym ze stołecznych klubów fitness. Każdy inaczej patrzy na świat - i każdy na własny sposób szuka szczęścia.
Tytułowych facetów grają najlepsze ciacha polskiego kina – Zakościelny, Zamachowski, Roznerski, Domagała, Głowacki, Lichota! Kordian (Maciej Zakościelny) - kompozytor i aranżer muzyczny - jest atrakcyjny, zamożny i pewny siebie. Masowo produkuje muzyczne hity - i równie masowo łamie damskie serca. Ukrywa też miłosną tajemnicę sprzed lat…
Ricky (Zbigniew Zamachowski) to szalony, barwny ptak show-biznesu - prosto z USA. Joga, ekscentryczne stroje i patriotyzm - w wykonaniu Ricky'ego to „mieszanka wybuchowa”!

Tomasz (Mikołaj Roznerski) – spec od reklamy, któremu wszystko w jego dokładnie zaplanowanym życiu idzie jak z płatka. Po studiach i sukcesach zawodowych czas na ślub z poznaną jeszcze w liceum Basią (Alicja Bachleda-Curuś).

Filip (Paweł Domagała) - wyluzowany i pełen uroku - to prawdziwy „Piotruś Pan”. Żyje z dnia na dzień, nie ma ambicji ani planów na przyszłość i nigdy nie traci dobrego humoru. Do chwili, gdy jego dziewczyna – Zosia (Aleksandra Hamkało) - zachodzi w ciążę…

Jarosław (Piotr Głowacki) jest inspektorem sanepidu. Rozsądny, odpowiedzialny i pełen ciepła - idealny materiał na męża. Tyle że w kontaktach z kobietami jest wyjątkowo nieśmiały…
Stefan (Leszek Lichota) - weteran wojny w Afganistanie - porywczy i niebezpieczny. Po rozstaniu z żoną – Julią (Dominika Kluźniak) – z jeszcze większym trudem panuje nad emocjami… Prawda, że szykuje się niezła zabawa?!
„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” reżyseruje Kinga Lewińska. Głównym scenarzystą jest Piotr Wereśniak. Zdjęcia Jarosław Żamojda, a producentami są Tadeusz Lampka (m.in. seriale „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”) i Piotr Wereśniak/MTL Maxfilm.
Premiera komedii przewidziana jest na styczeń 2016 roku.
GR

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 30.09.2015 13:35
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?

Ewelina Zwijacz-Kozica jest pierwszą od ponad trzydziestu lat ratowniczką TOPR ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.