porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak wybrać zastawę stołową? Najmilsze zakupy dla każdej z nas (oprócz strojów oczywiście) to ...

Jak powiększyć małe mieszkanie?

Mały metraż można rozciągnąć. I to bez burzenia czy przestawiania ścian. Wystarczy zastosować we wnętrzu kilka kolorystycznych i dekoratorskich zabiegów, by zrobiło się w nim przestronnie. Po pierwsze pastele - powiększają i tworzą we wnętrzu przytulny nastrój. Ciemne barwy mają też swoją rolę do odegrania. Gdy np. w jasnym saloniku pokryjemy farbą o głębokim odcieniu jedną ścianę, wizualnie się ona oddali. Dobrym trikiem są pasy na ścianie. Użyjmy ich w najbardziej eksponowanej części pokoju.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 22:31
Autor: MURATOR
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Ile kosztuje? Jak długo? Dlaczego? Skąd się bierze? Mowimyjak.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde pytanie. W serwisie pytań i odpowiedzi zadaj pytanie, a uzyskasz odpowiedź. Pytania i odpowiedzi - znajdziesz tu pytania i odpowiedzi z kategorii: Informacje, Rozrywka, Styl życia, Technologie i auto, Praca i kariera, Dom, Zdrowie, Dziecko. Serwis pytań i odpowiedzi. Zadawaj pytania, odpowiadaj na pytania zadane przez innych. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Jak? Ile? Po co? Dlaczego? Skąd się bierze? Jak zrobić? Ciekawe rozmowy. Rozmowy na każdy temat. Internauci udzielają porad internautą.  Śmieszne pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi gra głupie pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej, ciekawe pytania i odpowiedzi, quizy, pytania z milionerów, zagadki. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.