porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak ustawić lampy w sypialni? W sypialni lampy nie powinny wisieć bezpośrednio nad łóżkiem to ...

Jak wyglądają nowoczesne ściany?

Moda na surowe szare ściany spowodowała, że pojawiły się gotowe produkty betonowe, które są przeznaczone nie do budowy, lecz do wykończenia wnętrz. Modułowe płyty są stosowane jako okładzina ścian wewnętrznych. Najczęściej moduł ma kształt prostokąta. Płyty mogą być gładkie, z ramką lub charakterystycznymi otworami. Są dostępne w kolorze jasnoszarym albo antracytowym. Betonowe okładziny ścian pasują do nowoczesnej estetyki wnętrz.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 22:38
Autor: MURATOR
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aleksandra Popławska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Ile kosztuje? Jak długo? Dlaczego? Skąd się bierze? Mowimyjak.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde pytanie. W serwisie pytań i odpowiedzi zadaj pytanie, a uzyskasz odpowiedź. Pytania i odpowiedzi - znajdziesz tu pytania i odpowiedzi z kategorii: Informacje, Rozrywka, Styl życia, Technologie i auto, Praca i kariera, Dom, Zdrowie, Dziecko. Serwis pytań i odpowiedzi. Zadawaj pytania, odpowiadaj na pytania zadane przez innych. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Jak? Ile? Po co? Dlaczego? Skąd się bierze? Jak zrobić? Ciekawe rozmowy. Rozmowy na każdy temat. Internauci udzielają porad internautą.  Śmieszne pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi gra głupie pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej, ciekawe pytania i odpowiedzi, quizy, pytania z milionerów, zagadki. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.