porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jakie zalety ma kapusta? Kapusta należy do najmniej kalorycznych, a jednocześnie najbardziej odżywczych warzyw. ...

Na czym polega ekologiczne podejście do żywności?

Ekologiczne podejście do żywności to nie tylko kupowanie produktów z bioupraw. To również dbałość, aby zawartości lodówki nie lądowała w koszu. Ile razy zdarzyło wam się wyrzucić do kosza zwiędłe warzywa? U progu lata, kiedy wracają sezonowe owoce i warzywa, warto zadbać o to, by na dłużej zatrzymać ich świeżość. Rozwiązaniem są dobrej jakości, dopuszczone do kontaktu z żywnością pojemniki. Wybierajmy nie te najtańsze i zwróćmy uwagę, aby hermetyczne i próżniowe były nie tylko z nazwy.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 22:26
Autor: MURATOR
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Ile kosztuje? Jak długo? Dlaczego? Skąd się bierze? Mowimyjak.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde pytanie. W serwisie pytań i odpowiedzi zadaj pytanie, a uzyskasz odpowiedź. Pytania i odpowiedzi - znajdziesz tu pytania i odpowiedzi z kategorii: Informacje, Rozrywka, Styl życia, Technologie i auto, Praca i kariera, Dom, Zdrowie, Dziecko. Serwis pytań i odpowiedzi. Zadawaj pytania, odpowiadaj na pytania zadane przez innych. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Jak? Ile? Po co? Dlaczego? Skąd się bierze? Jak zrobić? Ciekawe rozmowy. Rozmowy na każdy temat. Internauci udzielają porad internautą.  Śmieszne pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi gra głupie pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej, ciekawe pytania i odpowiedzi, quizy, pytania z milionerów, zagadki. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.