porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czy Polki szaleją za seksem? Polki stają się coraz bardziej otwarte, pozbywają się zahamowań, ich ...

Osoby spod którego znaku zodiaku najłatwiej poderwać?

Włosi opracowali metodę na skuteczny podryw w pięć minut. Wystarczy tylko dowiedzieć się pod jaką gwiazdą urodziła się nasza wybranka, przeczytać kilka horoskopów i odpowiednio ją zbajerować. Metoda jest ponoć bardzo skuteczna, bo Włoszki, choć pobożne, to wierzą w horoskopy i przepowiednie gwiazd. Więc jeśli trafisz na kobietę spod znaku Bliźniąt, to musisz się przedstawić jako zodiakalny Wodnik, ponoć takie połączenie gwarantuje pełnię szczęścia dla obu zainteresowanych stron. Inna sprawa, że ta włoska metoda nie zawsze sprawdza się w polskich warunkach.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 20.04.2018 01:47
Autor: MURATOR
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Ile kosztuje? Jak długo? Dlaczego? Skąd się bierze? Mowimyjak.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde pytanie. W serwisie pytań i odpowiedzi zadaj pytanie, a uzyskasz odpowiedź. Pytania i odpowiedzi - znajdziesz tu pytania i odpowiedzi z kategorii: Informacje, Rozrywka, Styl życia, Technologie i auto, Praca i kariera, Dom, Zdrowie, Dziecko. Serwis pytań i odpowiedzi. Zadawaj pytania, odpowiadaj na pytania zadane przez innych. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Jak? Ile? Po co? Dlaczego? Skąd się bierze? Jak zrobić? Ciekawe rozmowy. Rozmowy na każdy temat. Internauci udzielają porad internautą.  Śmieszne pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi gra głupie pytania i odpowiedzi, pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej, ciekawe pytania i odpowiedzi, quizy, pytania z milionerów, zagadki. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.