porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

AMATOR

nieprofesjonalista

Inne hasła na literę A
Powiązane artykuły

Narzędzia ogrodowe - jakie powinien mieć ogrodnik amator?

Do prac w ogrodzie niezbędne są narzędzia ogrodowe. Na początku seoznu ogrodowego warto sprawdzić swój stan posiadania i dokonac ewentualnych zakupów. Jakie narzędzia ogrodowe powinien mieć każdy ogrodnik amator do prac w swoim ogrodzie?

Dlaczego BORNHOLM to raj dla rowerzystów?

Jeśli chcesz przekonać się, jak może wyglądać idealny świat miłośników dwóch kółek, wybierz się na Bornholm. Ta niewielka duńska wyspa, położona zaledwie 140 km od naszego Świnoujścia kusi gęstą siecią ścieżek rowerowych. A jeśli znudzi ci się pedałowanie, znajdziesz tam mnóstwo innych atrakcji.

Rośliny polne na zielnik. Które rośliny nadają się do suszenia?

Maj to idealny moment na zbiór roślin polnych do zielnika. W tym miesiącu kwitnie wiele gatunków, które amatorzy botaniki mogą wykorzystać do suszenia. Które polne rośliny nadają się do suszenia?

Garden Pro HD - co to za aplikacja? W czym może pomóc ogrodnikom amatorom?

Garden Pro HD to aplikacja dla ogrodników amatorów. Teraz nie trzeba wychodzić z ogródka, by szybko poznać wszystkie potrzebne informacje do jego uprawy. Wystarczy mieć odpowiedni telefon ze ściągniętą poradniczą aplikacją.

Pomysły na sylwestra: sylwester pod wodą w Egipcie

Jeśli nie lubicie huku petard i noworocznych tłumów, możecie skryć się prze nimi w miejscu, gdzie cały ten zgiełk na pewno nie dotrze – pod wodą. Idealne warunki do tego panują w Egipcie. Organizuje się tam wyjątkowe podwodne sylwestry dla amatorów nurkowania.

Nowy SERIAL TVN "Kocham.Enter"! O czym będzie? Kiedy będzie emitowany?

TVN od lutego wprowadza do swojej ramówki nowy serial, w którym w role bohaterów wcielą się aktorzy-amatorzy. Zobacz, o czym będzie serial "Kocham.Enter" i kiedy będzie można go obejrzeć?

Narzędzia ogrodowe: czego potrzebujesz do wiosennych prac ogrodowych?

Każdy właściciel ogródka wie, że do wykonywania prac w ogrodzie potrzebne są narzędzia. To one ułatwiają nam pracę w ogrodzie. Czego potrzebuje ogrodnik amator wiosną, jakie narzędzia musisz mieć?

Kim jest ANNA STARMACH, jurorka programu MASTERCHEF i prowadząca PYSZNE 25?

Anna Starmach to nowa jurorka programu MasterChef, w którym kucharze-amatorzy rywalizują ze sobą o 100 tys. zł i kontrakt na wydanie własnej książki kulinarnej. Poza nią w programie zobaczymy Magdę Gessler oraz Michela Morana.

Vegetable Planting Calender - co to za aplikacja dla ogrodników amatorów?

Vegetable Planting Calendar to jedna z aplikacji służących ogrodnikom-amatorom, właścicielom ogródków działkowych i działek. Czy jest przydatna?

Czy modne są meble pokryte fornirem?

Ubrane w fornir nowoczesne meble wróciły do łaski i goszczą dziś nawet w kuchniach. Szczególnie w tych otwartych na pokój czy jadalnię. Fornir, czyli naturalna okleina często z rzadkich i szlachetnych gatunków drzew, którą pokrywa się drewno lub płytę, nadaje meblom kuchennym "salonowego" charakteru. Dobrze się komponują ze stalowymi dodatkami i AGD. Dzięki bogatej gamie barw i wielości wzorów fornirowane meble znajdują zwolenników wśród amatorów wnętrz zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]

Miały być tańsze leki, skrócenie kolejek i szybkie leczenie dla ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.