porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

RESZTKA

ostatek

Inne hasła na literę R
Powiązane artykuły

Co zrobić z resztkami jedzenia świątecznego?

Święta, święta i po świętach... ale nie widać tego w naszej kuchni. Bo choćbyśmy nie wiadomo jak się starali, nigdy nie uda nam się zjeść tego wszystkiego, co przygotowaliśmy na przygotowaliśmy na świąteczny stół. Co zrobić ze świątecznymi resztkami?

Jak wycisnąć ostatnie resztki np. kremu lub pasty z tubki?

W oszczędnym domu nic się nie zmarnuje. Ta dewiza dotyczy nie tylko kuchni, ale i łazienki. Tam, w poręcznych zwykle opakowaniach marnować potrafią się kremy, pasty i peelingi. Można sobie z tym poradzić! Sprawdź, jak wycisnąć resztki z tubki.

Co zrobić z resztek świątecznego jedzenia? [POMYSŁY i PRZEPISY]

Po świętach z reguły zostaje mnóstwo jedzenia. Nie marnujmy go! Bądźmy kreatywni i wykorzystajmy resztki ze świątecznego stołu do przygotowania prostych potraw na kolejne dni. Mówimy, jakie potrawy można przyrządzić z resztek.

Jak przygotować kompost?

Kompost to wartościowe źródło humusu. Kompostowanie odpadów jest doskonałym sposobem uzyskiwania wysokiej jakości ziemi ogrodowej. Mieszanie kompostu z ziemią znacznie podnosi jego jakość. Kompost powstaje z rozkładu materii organicznej przez bakterie i inne mikroorganizmy.

CO ZROBIĆ Z RESZTKĄ WINA? Jak wykorzystać otwarte wino, które zostało po imprezie?

Wino w kuchni to cenna przyprawa. Naprawdę szkoda każdej kropli. Więc nie wylewaj wina, które zostało w butelce po imprezie. Możesz je wykorzystać do przyrządzania pysznych sosów. Wystarczy zamrozić wino w pojemniku na kostki lodu.

Jakie urządzenia kuchenne ułatwiają utrzymanie czystości w kuchni?

Zainstalowany w zlewozmywaku młynek do usuwania resztek jedzenia oraz segregatory na śmieci to doskonały sposób na utrzymanie czystości w kuchni. Są przyjazne nie tylko porządkowi, ale także naturze i kieszeni, gdyż służą segregacji śmieci

Jak USUNĄĆ przykry ZAPACH ze ZMYWARKI DO NACZYŃ?

Są sposoby na to, by zmywarka zawsze pachniała świeżością. Przeczytaj, jak pozbyć się brzydkiego zapachu ze zmywarki?

MUCHY W DOMU. Jak się ich pozbyć? [PORADY]

Muchy potrafią zepsuć nawet najbardziej przyjemne letnie popołudnie. Kiedy musisz coś robić, nigdzie ich nie ma. Wystarczy jednak, że usiądziesz w fotelu z książką i orzeźwiającym napojem, a natychmiast przylecą. Jak pozbyć się much?

Co zrobić z resztkami jedzenia po świętach? SPRAWDZONE POMYSŁY

Po świętach zawsze zostaje masa jedzenia. Nie wszystko dajemy radę zjeść. Co zatem zrobić z szybko psującymi się resztkami ze stołu świątecznego? Absolutnie nie wyrzucać! Proponujemy oddać jedzenie biednym.

Co zrobić ze smażonym karpiem po świętach?

Znowu przesadziłeś ze świątecznymi daniami? Jak tradycja nakazuje było ich aż 12, tylko co teraz zrobić z resztkami, które zalegają w lodówce? Mówimy, jak z resztek poświątecznych potraw wyczarować wspaniałe dania! Zobacz, co zrobić ze smażonym karpiem!

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.