porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

KĄKOL

pospolity chwast

Inne hasła na literę K
Powiązane artykuły

NIEZŁOMNA Agnieszki Lewandowskiej-Kąkol. O czym to książka?

Aresztowana przez Rosjan w wieku piętnastu lat, Anna Górska spędziła w najcięższych łagrach Syberii swe najpiękniejsze lata. Była poddawana brutalnym przesłuchaniom przez żołnierzy NKWD. Wtrącona do obozu katorżniczego, miała umrzeć za miłość do Polski. Jej głęboka wiara w Boga pomogła przeżyć koszmar.

OGRÓD W STYLU EKO – jak w przydomowym ogrodzie dbać o bioróżnorodność? Co to jest ogród naturalny?

Ogród w zgodzie z naturą ma dwie podstawowe zalety: jest ekologiczny, a jego pielęgnacja nie wymaga ani dużych nakładów finansowych, ani pracy.

NOWE FOTORADARY bezlitosne dla kierowców. Gdzie są? Ile zarobią dla budżetu Warszawy?

Nowych fotoradarów powinni się strzec nieuważni kierowcy i piraci drogowi. Strażnicy doskonale wiedzą, jak nabić miejską kabzę pieniędzmi. W ciągu 7 dni nowe maszty fotoradarowe w stolicy zrobiły aż 4332 zdjęcia kierowcom, a suma z mandatów przekracza już ponad milion złotych. W których miejscach Warszawy lepiej zdjąć nogę z gazu?

Kobiety w zarządach największych spółek w Polsce - gdzie zasiadają?

Polska pod względem liczby kobiet zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych plasuje się w połowie stawki 27 państw unijnych. Największy odsetek kobiet w zarządach mają Norwegowie. Tam jednak kwestie te regulowane są prawnie. Sprawdź, w zarządach jakich największych firm w Polsce zasiadają kobiety!

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?
Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?

Monika Kuszyńska w 2011 roku wyszła za mąż za Jakuba ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.