porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

UNCJA

równa 1/16 funta

Inne hasła na literę U
Powiązane artykuły

Zobacz (i spróbuj) jakie koktajle i drinki proponują nowojorscy barmani! Czy znasz przepisy na najmodniejsze drinki?

– Wiosną i latem mamy ochotę na coś o lekkim i orzeźwiającym smaku. Alkohol w drinku nie może dominować, mamy go czuć w tle. Nie chodzi przecież o to, żeby odurzyć się alkoholem, a o to, by mieć dobry humor – mówi Tony Abou-Ganima, barman z Bar Po na West Village. Podajemy przepisy na wiosenne orzeźwiające drinki rodem z Nowego Jorku!

Ile warta jest sztabka złota?

Sztabki złota od lat są doskonałą lokatą kapitału i często wybieranym zabezpieczeniem na przyszłość. Ile naprawdę warta jest jedna sztabka?

Czy wiesz jakim majątkiem dysponuje szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz?

Minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz jest jednym z najbogatszych ministrów rządu Donalda Tuska. Bohater afery taśmowej  ma 490 tys. zł oszczędności i 8 tys. dolarów na koncie.

Jakie SZKLANKI są odpowiednie do WHISKY?

Najczęściej do picia whisky z kostkami lodu używa się niskich i okrągłych szklaneczek. W naszym kraju popularne jest też podawanie trunku w kwadratowych szklankach. W czym podawać whisky?

Jaki SPRZĘT TURYSTYCZNY KUPIĆ? Jaki plecak, namiot, śpiwór będzie najlepszy?

Sprzęt turystyczny, taki jak plecak, namiot czy śpiwór, powinien być kupowany z namysłem i bez pośpiechu. Bardzo łatwo jest przepłacić, a jednocześnie na trzytygodniowy biwak lepiej nie kupować sprzętu w supermarkecie, bo po kilku nocach konieczna może okazać się jego naprawa lub nawet wymiana.

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA

Serialowy amant i laureat plebiscytu VIVA Najpiękniejsi, a z wykształcenia ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.