porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

EFEKT

sprawienie wrażenia

Inne hasła na literę E
Powiązane artykuły

Efekt aureoli - na czym polega?

Efekt aureoli, zwany także "efektem halo", to skłonność do automatycznej oceny człowieka i przypisywania mu potem konkretnych cech (negatywnych lub pozytywnych) zgodnych z pierwszym wyobrażeniem.

O czym jest program Dominiki Kulczyk "Efekt Domina"?

Nowy program TVN "Efekt Domina" to seria o najodleglejszych i najbiedniejszych miejscach świata. Prowadzącą "Efekt Domina" będzie Dominika Kulczyk, która przybliży widzom problemy potrzebujących. Kiedy oglądać "Efekt Domina"? Dowiedz się, o czym jest "Efekt Domina" z nowej ramówki TVN na wiosnę 2014.

Kiedy najlepiej zrobić depilację laserową?

Zimą rany goją się dobrze, ewentualne obrzęki są mniejsze, a organizm szybciej dochodzi do formy. Spada też ryzyko powstania przebarwień po zabiegach medycyny estetycznej. Depilacja laserowa - zabieg wykonuje się na nieopalonej skórze. Wtedy efekty są bardziej spektakularne i zmniejsza się ryzyko podrażnień. Laser emituje promieniowanie, które jest pochłaniane przez barwnik włosa (melaninę). W efekcie wytwarza się ciepło, które powoduje zniszczenie włosa.

Jak uzyskać efekt złocenia?

Pamiętacie baśń o królu Midasie, który wszystko, czego dotknął, zamieniał w złoto? Zamiast zmieniać przedmioty, pokryjmy je tylko błyszczącą warstwą. Meble o lustrzanej powierzchni są dosyć ekstrawaganckie, ale bardzo efektowne. Otoczone połyskliwymi drobiazgami znacznie podkreślą klimat glamour. Na polskim rynku pojawiły się włoskie meble pokryte rzeczywistą taflą lustrzaną. Podobny efekt można uzyskać, naklejając na przykład na drewno folię metaliczną lub cienką warstwę blachy kwasoodpornej.

EFEKT JO-JO: na czym polega, jak się go ustrzec? Jak schudnąć bez efektu jo-jo?

Efekt jo-jo, odchudzanie, jak uniknąć efektu jo-jo. Jak schudnąć bez efektu jo-jo? Jak wiele razy udawało ci się schudnąć i w krótkim czasie po osiągnięciu wymarzonej wagi wrócić do stanu sprzed diety? To powszechne zjawisko nazywane jest właśnie efektem jo-jo. My podpowiadamy, w jaki sposób go uniknąć.

Olej i lakier do drewna. Jakie efekty estetyczne można osiągnąć lakierując, a jakie olejując drewno?

Efekty możliwe do uzyskania dzięki lakierom do drewna są bardziej różnorodne od tych, które można osiągnąć po naniesieniu oleju. Dowiedz się, jaki efekt uzyskasz lakierując podłogę, a jaki zabezpieczając ją olejem do drewna.

Opalanie natryskowe - co to jest i jakie daje efekty?

Opalanie natryskowe to sposób na piękną opaleniznę bez konieczności przesiadywania na słońcu czy w solarium.

Jak malować farbami akwarelowymi?

Malowanie akwarelami jest dość trudne, szczególnie dla artystów, którzy dopiero zaczynają przygodę z farbami. Ta trudność wynika z faktu, że do końca nie wiadomo jaki będzie efekt. Plama farby nie zawsze rozlewa się tak jak tego chce malarz, a powstałe dzieło często jest po prostu przypadkiem. Omówimy podstawowe metody, takie jak malowanie na mokrym papierze, czy zdejmowanie farby.

Jak osiągnąć efekt push-up bez skalpela i stanika? Trzy zabiegi ujędrniające biust

Czy wiesz, że wygląd piersi możesz poprawić dzięki nieinwazyjnym zabiegom w gabinetach medycyny estetycznej? Z pomocą przychodzi nam mezoterapia mikroigłowa, zabiegi Ulthera i Cryolift 3, które mogą być alternatywą dla zabiegu operacyjnego. Jak osiągnąć efekt push-up bez skalpela i stanika?

ODCHUDZANIE. Jak uniknąć efektu jo-jo?

Jo-Jo to największy koszmar osób odchudzających się. Utrata zbędnych kilogramów kosztuje naprawdę dużo wysiłku. Tym większa radość, kiedy uda się je stracić. A tu bach! Kilogramy z niezwykłą łatwością powracają ze zdwojoną siłą. Zobacz co zrobić, by uniknąć efektu jo-jo.

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?

Nie żyje syn Nicka Cave'a, 15-letni Artur. Chłopak spadł ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.