porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mam Talent 7 edycja. Gdzie i kiedy precastingi do rozrywkowego show
Mam Talent 7 edycja. Gdzie i kiedy precastingi do rozrywkowego show Już w kwietniu i maju po raz siódmy ekipa programu ...
Gdzie można kupić bilety na Orange Warsaw Festival 2014?

Bilety na Orange Warsaw Festival 2014 — gdzie kupić? [ceny]

Bilety na Orange Warsaw Festival 2014 — gdzie kupić? [ceny]

Bilety na Orange Warsaw Festival 2014 — gdzie kupić? [ceny]

Dostępne są już bilety na Orange Warsaw Festival 2014. W sprzedaży znalazły się karnety na całość imprezy i bilety na pojedyncze dni.

Na Stadionie Narodowym, w dniach 13-15 czerwca, odbędzie się 7 edycja Orange Warsaw Festival. Na największym stadionie w kraju wystąpią m. in. Florence And The Machine, Queens Of The Stone Age czy OutKast.

Gdzie kupować bilety?

Bilety można kupować na oficjalnej stronie festiwalu, na stronie firmy Eventim, jak i w punktach sprzedaży tej marki. W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe i karnety na całość imprezy. Wszystkie bilety oferowane są w 5 kategoriach (VIP, Premium, Trybuna 1, Trybuna 2 i Płyta). Bilety na trybuny 1 i 2 są nienumerowane. 

Ceny biletów i karnetów

Ceny biletów jednodniowych zaczynają się od 199 zł (Trybuna 2). Trochę droższe są bilety na Płytę - 229 zł i Trybunę 1 - 259 zł. Za pakiet Premium będzie trzeba zapłacić już 579 zł, a wejście do sektora VIP to wydatek 849 zł. 

Kupić można również 3 dniowe karnety, których ceny zaczynają się od 519 zł (Trybuna 2) a dochodzą nawet do 1789 zł za pakiet VIP. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 09.06.2014 12:51
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Bartek Bonk, medalista olimpijski? Jaka tragedia dotknęła olimpijczyka?

Bartek Bonk podczas Igrzysk w Londynie uratował honor polskich ciężarowców ...

Kiedy castingi lub precastingi do teleturnieju, do X-Factor. Kiedy eliminacje do Mam talent. Co, gdzie i kiedy w Polsce i na świecie. Kiedy koncert Stinga a kiedy Madonny. Na co warto iść do kina. Mowimyjak.pl - radzimy w każdym temacie. Informator kulturalny. Koncerty, imprezy, sport, wydarzenia. Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy? Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.