porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Warszawskie lodowiska 2013/2014 – gdzie na łyżwy w Warszawie?
Warszawskie lodowiska 2013/2014 – gdzie na łyżwy w Warszawie? Działają już warszawskie lodowiska! Przedstawiamy przewodnik po najlepszych ślizgawkach w ...
Pogrzeb Ireny Strasburger w Katowicach. Wcześniej – msza żałobna w Konstancinie.

Pogrzeb Ireny Strasburger – GDZIE, KIEDY pogrzeb żony Karola Strasburgera?

Pogrzeb Ireny Strasburger – GDZIE, KIEDY pogrzeb żony Karola Strasburgera?

Pogrzeb Ireny Strasburger odbędzie się w Katowicach. Wcześniej – msza żałobna w Konstancinie.

fot.: Ryan Watterson/SXC
Pogrzeb Ireny Strasburger, żony Karola Strasburgera, odbędzie się w poniedziałek 16 grudnia w Katowicach. Wcześniej, w sobotę 14 grudnia, w kościele pw. św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie odprawiona zostanie msza święta żałobna.

Uroczystości pogrzebowe Ireny Strasburger rozpoczną się w sobotę 14 grudnia o godz. 13. Wówczas w kościele pw. św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie (Mirków) zostanie odprawiona msza święta żałobna.

Pogrzeb Ireny Strasburger natomiast zaplanowano na poniedziałek 16 grudnia w Katowicach o godz. 13 na cmentarzu przy ul. Sienkiewicza. To nie przypadek – Irena Strasburger pochodziła z Katowic.

>>> Irena Strasburger, żona Karola Strasburgera, nie żyje. KIM BYŁA? [KARIERA, RODZINA – KLIKNIJ!]

Irena Strasburger wychowywała się w zamożnej rodzinie. Była córką właściciela sieci pralni na Śląsku. Skończyła hotelarstwo i turystykę oraz ekonomię. Miała trzech mężów. Andrzeja Kendę – plastyka, później Andrzeja Jaroszewicza, który był kierowcą rajdowym i synem byłego komunistycznego premiera Piotra Jaroszewicza.

>>> Irena Strasburger i Andrzej Jaroszewicz – co ich łączyło? [KLIKNIJ!]

Trzecim mężem Ireny Strasburger był znany aktor prowadzący „Familiadę” Karol Strasburger. Parę tworzyli przez ponad 30 lat, byli szczęśliwym małżeństwem, choć nie doczekali się dzieci.

Irena Strasburger przegrała walkę z chorobą w nocy z 9 na 10 grudnia 2013 roku.

>>> Irena Strasburger – NA CO ZMARŁA? [KLIKNIJ!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 12.12.2013 17:39
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015: IDA. Agata Kulesza - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Agata Kulesza-Figurska jest jedną z lepiej rozpoznawalnych polskich aktorek. Przez ...

Kiedy castingi lub precastingi do teleturnieju, do X-Factor. Kiedy eliminacje do Mam talent. Co, gdzie i kiedy w Polsce i na świecie. Kiedy koncert Stinga a kiedy Madonny. Na co warto iść do kina. Mowimyjak.pl - radzimy w każdym temacie. Informator kulturalny. Koncerty, imprezy, sport, wydarzenia. Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy? Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.