porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tadeusza Mosza?
Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tadeusza Mosza? Tadeusz Mosz zmarł 4 lutego 2014 roku. Jego pogrzeb odbędzie ...
Dwie siostry i Muzeum Narodowe zapraszają na ferie. Gdzie na ferie z dzieckiem w Warszawie? Kulturalne ferie w Warszawie.

Ferie - gdzie wybrać się z dzieckiem w Warszawie? Jak ciekawie spędzić czas?

Ferie - gdzie wybrać się z dzieckiem w Warszawie? Jak ciekawie spędzić czas?

Dwie Siostry i Muzeum Narodowe zapraszają na warsztaty dzieci w wieku 5-8 lat.

Wydawnictwo Dwie Siostry wraz z Muzeum Narodowym w Warszawie organizują w ferie "Zimowy Klub Małego Konesera". Przez całe ferie artyści będą dbali o to, aby żadne dziecko, które przyjdzie do muzeum nie musiało się nudzić. Mówimy, jak ciekawie i owocnie spędzić czas z dzieckiem w ferie.

Od 18 do 28 lutego organizowane będą przez Muzeum Narodowe oraz Wydawnictwo Dwie Siostry warsztaty dla najmłodszych. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny

>>> Czy warto kupić dziecku "MINIBIBLIĘ W OBRAZKACH " Soledad Bravi? Co to jest KSIĄŻKA OBRAZKOWA? [KLIKNIJ]

W pierwszym tygodniu ferii zajęcia prowadzić będą Agata Dudek, Jacek Ambrożewski, Marianna Oklejak, Piotr Karski oraz Ola Cieślak. Doskonali ilustratorzy poprowadzą warsztaty plastyczne, których inspiracją jest seria książek "Mały koneser". Zajęcia odbywać się będą w dniach od 18 do 21 lutego w godzinach 16:30 - 18:00. 

>>> Jakie książki warto kupić dziecku? Nowości wydawnicze [KLIKNIJ]

W drugim tygodniu znani aktorzy będą czytać najmłodszym książki Wydawnictwa Dwie Siostry. Do akcji zaangażowano takich aktorów i aktorki, jak: Maria Seweryn, Agata Kulesza, Grażyna Wolszczak oraz Jacek Braciak. Czytanki odbędą się w dniach 25 - 28 lutego, w godzinach 17:00 - 17:45.

Na wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 621 10 31. 

Dodatkowo każdego dnia od godziny 13:00 organizowane będą przez Muzeum Narodowe zajęcia dla najmłodszych podczas, których nasze pociechy będą mogły zwiedzić muzem pod kątem wybranych przez siebie tematów. Do wyboru będą wycieczki po muzeum w poszukiwaniu księżniczek, smoków i rycerzy, mitycznych zwierząt i potworów, czy bogów i herosów.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 13:07
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

Kiedy castingi lub precastingi do teleturnieju, do X-Factor. Kiedy eliminacje do Mam talent. Co, gdzie i kiedy w Polsce i na świecie. Kiedy koncert Stinga a kiedy Madonny. Na co warto iść do kina. Mowimyjak.pl - radzimy w każdym temacie. Informator kulturalny. Koncerty, imprezy, sport, wydarzenia. Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy? Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.