porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Bilety na Orange Warsaw Festival 2014 — gdzie kupić? [ceny]
Bilety na Orange Warsaw Festival 2014 — gdzie kupić? [ceny] Dostępne są już bilety na Orange Warsaw Festival 2014. W ...
Tajemniczy ślub Agaty Młynarskiej Młynarska poślubiła męża na urodziny

Kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach odbył się ślub Agaty Młynarskiej i Przemka Schmidta?

Agata Młynarska i Przemek Schmidt pobrali się 22 marca 2014 roku. Ich ślub był wielką tajemnicą. Poznaj więcej szczegółów związanych z tym tajemniczym ślubem?

Agata Młynarska i Przemek Schmidt są jedną z najgorętszych par polskiego show – biznesu. O zdjęcia z ich ślubu zabiega wiele kolorowych pism. Z tym jednak jest problem, bo ślub dziennikarki i biznesmena odbył się w tajemnicy. Nie wiedzieli o nim nawet zaproszeni goście. Nie było tłumu fotografów, dziennikarz, fanów, gapiów.

Tylko cztery osoby na ślubie

Para jest ze sobą od 2013 roku, a pobrała się 22 marca 2014 roku o g. 17: 40  w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskiej Pradze. Na ślubie były tylko cztery osoby, nowożeńcy i dwie świadkowe, legenda Solidarności Henryka Krzywonos i aktorka Joanna Kurowska.

Ślub był wielką tajemnicą

Po weselu para i świadkowie udali się do restauracji Kameralna w centrum Warszawy, gdzie czekali już zebrani goście. Agata zaprosiła ich pod pretekstem swoich urodzin, które obchodzi 23 marca. Dopiero w trakcie kolacji zgromadzeni dowiedzieli się, że to nie urodziny są tu odprawiane, a jest to Agaty i Przemka wesele. Po wyjawieniu tajemnicy parze zaśpiewano "Sto lat". 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 13:07
Autor: isp
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

Kiedy castingi lub precastingi do teleturnieju, do X-Factor. Kiedy eliminacje do Mam talent. Co, gdzie i kiedy w Polsce i na świecie. Kiedy koncert Stinga a kiedy Madonny. Na co warto iść do kina. Mowimyjak.pl - radzimy w każdym temacie. Informator kulturalny. Koncerty, imprezy, sport, wydarzenia. Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy? Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.