porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
LINKIN PARK w Polsce: kiedy i gdzie odbędzie się koncert?
LINKIN PARK w Polsce: kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Już za kilka miesięcy odbędzie się jedyny w Polsce koncert ...
Ostatnia droga dziennikarza - Tadeusza Mosza pożegnamy 14 lutego 2014 roku.

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tadeusza Mosza?

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tadeusza Mosza?

Tadeusz Mosz zostawił żonę i córeczkę

fot.: screenshot/Youtube.com
Tadeusz Mosz zmarł 4 lutego 2014 roku. Jego pogrzeb odbędzie się 14 lutego na Wojskowych Powązkach.

„Nabożeństwo żałobne odbędzie się 14 lutego 2014 roku o godzinie 10.00 w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Komunalnym Wojskowym, ul. Powązkowska 43/45 w Warszawie” - czytamy w nekrologu.

>>> Tadeusz Mosz nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA] [KLIKNIJ]

Tadeusz Mosz odszedł w wieku 60 lat, zmarł 4 lutego 2014 roku. Kilka tygodni wcześniej, w sylwestra, rozmawiał z „Super Expressem”. Dziennikarz chorował od kilku miesięcy, twierdził, że lekarze szukają, co mu dolega. 16 grudnia 2013 roku po raz pierwszy po dłuższej chorobie wrócił do pracy. Mówił wtedy: - Ja na dobrą sprawę nie wiem, na co jestem chory. Diagnozę prawdopodobnie będę miał za kilka tygodni. Jestem diagnozowany nie tylko w Polsce.

Media podały, że dziennikarz znany m.in. z programu „Plus Minus” oraz radia TOK FM zmarł na raka.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 13:07
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

Kiedy castingi lub precastingi do teleturnieju, do X-Factor. Kiedy eliminacje do Mam talent. Co, gdzie i kiedy w Polsce i na świecie. Kiedy koncert Stinga a kiedy Madonny. Na co warto iść do kina. Mowimyjak.pl - radzimy w każdym temacie. Informator kulturalny. Koncerty, imprezy, sport, wydarzenia. Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy? Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.