porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ferie - gdzie wybrać się z dzieckiem w Warszawie? Jak ciekawie spędzić czas?
Ferie - gdzie wybrać się z dzieckiem w Warszawie? Jak ciekawie spędzić czas? Wydawnictwo Dwie Siostry wraz z Muzeum Narodowym w Warszawie organizują ...
Gdzie kupić bilety na koncert Justina Timberlake'a w Polsce?

Koncert Justina Timberlake'a w Gdyni. Gdzie i za ile kupić bilety?

We wtorek 18 lutego zaczyna się przedsprzedaż biletów na koncert Justina Timberlake'a w Gdyni. Gdzie i za ile kupić bilety? Sierpniowy występ Timberlake'a będzie jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce! Dowiedz się, gdzie kupić bilety na koncert Justina Timberlake'a, ile kosztują i czemu impreza odbędzie się właśnie w Gdyni.

Ile kosztują bilety na koncert Justina Timberlake'a?

19 sierpnia odbędzie się pierwszy solowy koncert Justina Timberlake'a w Polsce. Przedsprzedaż biletów na występ Timberlake'a rusza dziś, 18 lutego, i jest dostępna dla posiadaczy karty Mastercard na stronie www.mastercard.pl. Oficjalna sprzedaż rozpocznie się w piątek 21 lutego o godz. 10 w sklepach muzycznych. Justin Timberlake zaśpiewa w Gdyni na PGE Arenie, stadionie piłkarskim wybudowanym z myślą o EURO 2012.

Na koncert Justina trzeba wydać od 150 zł do 1200 zł. Bilety na górne trybuny to koszt 150 - 250 zł, na dolne trybuny 350 - 450 zł. Wejściówki na płytę A kosztują 229 zł, Golden Circle 390 zł, a Golden Circle Early Entrance 450 zł. Najdroższe są bilety Golden VIP za 850 zł lub VIP z lożą za 1200 zł.

>>> Koncert Justina Biebera w Polsce - jakie zachcianki ma piosenkarz? (KLIKNIJ)

Występ artysty był długo wyczekiwany przez fanów Timberlake'a, a jego menadżerowie początkowo planowali zorganizować koncert w Warszawie. Ostatni raz piosenkarz odwiedził nasz kraj w roku 1997 razem z zespołem N Sync, z którym zagrał w Elblągu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 13:07
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

Kiedy castingi lub precastingi do teleturnieju, do X-Factor. Kiedy eliminacje do Mam talent. Co, gdzie i kiedy w Polsce i na świecie. Kiedy koncert Stinga a kiedy Madonny. Na co warto iść do kina. Mowimyjak.pl - radzimy w każdym temacie. Informator kulturalny. Koncerty, imprezy, sport, wydarzenia. Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy? Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.