porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Wernisaż Pawła Cabanowskiego - dlaczego warto obejrzeć prace artysty? W planach na sobotę 15 marca warto uwzględnić wernisaż wystawy ...
Startuje siódma edycja programu Mam Talent

Mam Talent 7 edycja. Gdzie i kiedy precastingi do rozrywkowego show

Mam Talent 7 edycja. Gdzie i kiedy precastingi do rozrywkowego show

Logo popularnego programu telewizyjnego "Mam Talent!"

fot.: TVN
Już w kwietniu i maju po raz siódmy ekipa programu telewizyjnego "Mam Talent!" wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Gdzie i kiedy będzie można pokazać swoje umiejętności?

5 kwietnia startują precastingi do kolejnej edycji show stacji TVN "Mam talent!". Ekipa programu odwiedzi dziewięć miast w Polsce w poszukiwaniu najbardziej utalentowanych. Wystarczy tylko trochę odwagi, aby zgłosić się i zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności.

Jeśli uważasz, że masz talent, możesz przyjść i pokazać co potrafisz. Osoby, którym uda się przejść etap precastingów, podczas kolejnego spotkania staną oko w oko z jurorami. To oni zdecydują, kto będzie miał szansę zachwycić swoim talentem milionową widownię programu.

Jakie są wymogi castingu

Na casting trzeba przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem, lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w programie.

Gdzie i kiedy odbędą się precastingi

05.04.2014, ZABRZE, DOM MUZYKI I TAŃCA, ul. Gen. De Gaulle’a 17
06.04.2014, WROCŁAW, HOTEL MERCURE WROCŁAW CENTRUM, pl. Dominikański 1
12.04.2014, ZIELONA GÓRA, DANA HOTEL & SPA, al. Wojska Polskiego 79
13.04.2014, POZNAŃ, HOTEL ANDERSIA, pl. Andersa 3
26.04.2014, BYDGOSZCZ, MIEJSKIE CENTRUM KULTURY, ul. Marcinkowskiego 12/14
27.04.2014, GDAŃSK, HOTEL MERCURE GDAŃSK STARE MIASTO, ul. Heweliusza 22
17.05.2014, RZESZÓW, TEATR MASKA, ul. Mickiewicza 13
24.05.2014, BIAŁYSTOK, HOTEL GOŁĘBIEWSKI, ul. Pałacowa 7
25.05.2014, WARSZAWA, PAŁAC PRYMASOWSKI, ul. Senatorska 13/15.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kiedy odbędą się CASTINGI DO MAM TALENT 5? Jak się dostać na widownię do piątej edycji MAM TALENT? Kiedy odbędą się CASTINGI DO MAM TALENT 5? Jak się dostać na widownię do piątej edycji MAM TALENT?

Już od 18 czerwca startują castingi do piątej edycji popularnego show TVN, MAM TALENT. Specjalnie dla ciebie zebraliśmy informacje kiedy i gdzie odbywają się castingi do programu. Czy wiesz, że...

Aktualizacja: 30.09.2014 16:44
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

Kiedy castingi lub precastingi do teleturnieju, do X-Factor. Kiedy eliminacje do Mam talent. Co, gdzie i kiedy w Polsce i na świecie. Kiedy koncert Stinga a kiedy Madonny. Na co warto iść do kina. Mowimyjak.pl - radzimy w każdym temacie. Informator kulturalny. Koncerty, imprezy, sport, wydarzenia. Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy? Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.